reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
renia to powodzenia zycze:tak:

ulenka serdecznie gratuluje córci nie ma to jak parka:-)

kamilka sa tez dobre strony posiadania 3 dziewczynek mój brat tak ma i się smieje ze jedna będzie fryzjerka druga kosmetyczka a trzecia ich managerem wiec się nie boi emerytury:-p

misia synus cudny:tak:
 
Gosia mój stwierdził że plusy posiadania trzech chłopaków są takie że raz że już wszystko mamy, dwa wiemy co i jak przy chłopczyku a trzy to żaden w ciaży do domu nie przyjdzie :cool::eek:
A m ój tata mówi mój mąż firmę sobie płodzi co by w przyszłości synów pozatrudniać a nie obce osoby przy wycinaniu drzew :-D

Renia Jopal powodzenia na wizytach, kciuki zaciśnięte
 
Czesc dziewczyny.
Wczoraj bylam na kolejnej wizycie. Bardzo pozytywnej bo same dobre wiadomosci..
Potwierdzona na 100% dziewczynka:) Ulozona jest posladkowo, rozwija sie prawidlowo i idealnie jak na 25 tydzien.
Wazy 700 g takze powoli przybywa:)
Oprocz tego robilam gluzkoze i badania ogolne. Najpierw 64 po 2 godz 99 takze wszystko w normie.
Jedynie pojawily sie moczany i mam kamice nerkowa. Musze zmieniic troche diete i duzo pic wody zeby wyplukac i zapobiec powstaniu kamienia w nerkach.

Gratuluje Wam rowniez udanych wizyt:)
 
reklama
Do góry