reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

Ja po wizycie tym razem wskoczyłam na fotel 3 raz jak do tej pory:) Wszystko pozamykane i wysoko:) Nawet zdziwiony był że na tym etapie ciąży tak wszystko wysoko się znajduje:-) Za dwa tygodnie usg może wtedy dzidzia się ujawni i pokaże kim jest:)) Na spojenie kazał się owijać w bandaż albo opaskę tak jakby to coś miało pomóc:no: W sumie nic ciekawego się nie dowiedziałam:(
 
reklama
Ja dziś mam wizytę w szpitalu na oddziale położniczym .Postraszyli w niedziele ze brzuch mi się obniżył i będą dziś dociekać co się dzieje:( ....jednak ja mam nadzieje ze to tylko młoda juz się głową ustawiła w kanał bo kopie centralnie w rzebra.Rwa kulszowa dalej trwa choć w niedziele w szpitalu jak pojechałam bardziej myślą że to naciąganie cie mięśni pleców i tylko mam paracetamol stosować albo termofor.
 
Paulina, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Daj znać po wizycie ;-)
Ewelina, gratuluję synka!
Gocha, próbowałam sobie wyobrazić to owijanie bandażem i jakoś mi nie idzie ;)
 
Renia no niestety jeszcze nie wiem:-( taki tajniak we mnie jest:-p w czwartek 25 ma usg to może się dowiem:))

Kulka z tym bandażem chodzi o to żeby jak najciaśniej poowijać biodra żeby to spojenie się schodziło jeszcze coś o prześcieradle i cegłach mówił ale już nie słuchałam:))
 
Po wizycie : brzuch nisko ale prawidłowo dno macicy wysoko wciąż , serduszko zdrowo pika i młoda nieźle wywija położną się zdziwiła ze JA nie czuje tych ruchów jednak wina jest łożyska ze czuje tylko te kopniaki właśnie.
Ogólnie dostałam skierowanie na fizjoterapia z moimi bólami pleców. I jakoś mi ból zmalał.
Jest jedną sprawa która będą sprawdzać 23 września cy nie mam kamieni żółciowych. Z Ethan trafiłam do szpitala w 30 tygodniu z powodu bólu i gorączki tuż pod rzebrami.
I dziś położną powiedziała ze będą robić usg aby sprawdzić czy to nie przyczyną bo juz w tej ciąży miałam atak bólu.
 
Paulina to dobrze że z ciążą wszystko ok, córci dobrze w brzuszku jak taka rozbrykana, a bóli nie zazdroszczę, ehh niestety zbliżamy się do takiego czasu że co chwila którąś będzie coś pobolewać.
 
reklama
Do góry