reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
Hej dziewczyny a to jest nasze maleństwo w 9 tydz 2 dni :) CAM00018.jpg
 

Załączniki

  • CAM00018.jpg
    CAM00018.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 79
Mitemil, Agrafka, M-s piękne robaczki Wam rosną! Ahhh...nie mogę się doczekać aż zobaczę swojego :-p

Jopal, Jagoda, Agrafka
zawsze macie szanse być tymi, które urodzą pierwsze dzieciątko w 2015 roku! A potem wiecie artykuły w gazetach itp ;-) U mnie na styczniówkach 2013 właśnie jedna została tą pierwszą ;-):-)

Ja karmiłam piersią najstarszą córę i nigdy więcej. Już nie chodzi o to,że byłam na diecie, bo młoda miała kolki okrutne, ale ani ona, ani ja szczęśliwe nie byłyśmy. Ja się do tego nie nadaję, ale sumienie mam czyste, bo próbowałam całe 7 miesięcy ;-) I zazdrościłam tym, co moga jeść wszystko w czasie karmienia. Super sprawa.

Martuś
będę trzymać kciuki w poniedziałek:happy2:
 
reklama
U mnie 28.05. wizyta w szpitalu z lekarzem, a 27 czerwca z położną. Gdzieś jeszcze po drodze będzie usg, ale nie wiem dokładnie kiedy;-)
 
Do góry