reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Miłka a wiesz w jakim kierunku badali Ci krew? Bo czegoś musieli szukać, skoro te przeciwciała znaleźli...czy to ci wyszło jakoś w ogólnym badaniu...Sorka za pytanie, ale kompletnie się na tym nie znam...
 
reklama
Bylam na wizycie i moje Baby -juz nie fasolka jest wedlug usg o tydzien starsza niz wedlug miesiaczki! lekarka powiedziala 6 cm,a na zdjeciu jest napisane 12t i 6 dni nie wiem jak oni to licza.
Nie zrobili mi badan na toxo,bo kasa chorych nie pokrywa kosztow czyli nie robia automatycznie.Powiedzialam ze chce zeby mi zrobili i tak ,bo zdarza mmi sie jesc surowe mieso i szynke parmenska.Przy poprzednich ciazach robili automatycznie.Ale techolerne kasy placa za coraz mniej rowniez tutaj.Mam tez niewiele przeciwcial przeciwko rozycce ,mam powtorzyc to badanie za pare tygodni.Ale cisnienie mam 60/100 ,czyli powinnam spac na stojaca.Ale ja zawsze tak mialam za to za wysoki puls.Mam sobie codziennie mierzyc i zapisywac z mala info jak sie czuje .A i pobrala mim wymaz na raka szyjki ,bo dawno nie robilam.
Czyli nowy termin mam na 29 wrzesnia,ale i tak zostaje na pazdziernikowkach,
zapytalam sie co w tym ukladzie z badaniami genetycznymi -robi sie je do konca 13 tyg.,a ja mam w poniedzialek termin czyli bede juz wedlug nowego terminu13t4 d ale powiedziala ze to ok.Ona i tak nie widzi powodu oprocz mojegon niepokoju zeby je robic ,bo nie ma wskazan z jej strony.
 
No właśnie to nie są przeciwciała związane z grupą krwi moją i męża tylko pojawiły się jakieś inne no i teraz mają sprawdzić co to jest i czy ma wpływ na ciążę czy też nie. Trzy dni się czeka na wyniki bo podobno w Katowicach robi to tylko Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. No i nie ukrywam, że jak poczytałam sobie te wszystkie bzdety na necie to ściska mnie w brzuchu jak cholera.

kurcze ja gdzies czytalam , ze nawet jak nie ma sie minusowej grupy krwi moze wyjsc jakis konflikt ... moze to sa te przeciwciala ?? nie czytaj nic na necie , wiem , ze ciezko , ale nie czytaj , bo sie zestresujesz :/ ja mam konflikt z mezem na szczescie przeciwcial nie wytworzylam
a nawet gdyby to bedziesz musiala przyjac juz teraz szczepionke i kontrolowac co miesiac czy nie rosna przeciwciala i bedzie dobrze !!! na szczescie to juz nie te czasy co kiedys i nie jest do duzy problem

Miłka a wiesz w jakim kierunku badali Ci krew? Bo czegoś musieli szukać, skoro te przeciwciała znaleźli...czy to ci wyszło jakoś w ogólnym badaniu...Sorka za pytanie, ale kompletnie się na tym nie znam...

Milka juz napisala :) przy oznaczeniu grupy krwi , na dole powinno tez byc zaznaczone czy nie wytworzylas przeciwcial
to jest dosc wazne badanie , szczegolnie jak ma sie konflikt serologiczny z mezem , jak ja ...

Bylam na wizycie i moje Baby -juz nie fasolka jest wedlug usg o tydzien starsza niz wedlug miesiaczki! lekarka powiedziala 6 cm,a na zdjeciu jest napisane 12t i 6 dni nie wiem jak oni to licza.
Nie zrobili mi badan na toxo,bo kasa chorych nie pokrywa kosztow czyli nie robia automatycznie.Powiedzialam ze chce zeby mi zrobili i tak ,bo zdarza mmi sie jesc surowe mieso i szynke parmenska.Przy poprzednich ciazach robili automatycznie.Ale techolerne kasy placa za coraz mniej rowniez tutaj.Mam tez niewiele przeciwcial przeciwko rozycce ,mam powtorzyc to badanie za pare tygodni.Ale cisnienie mam 60/100 ,czyli powinnam spac na stojaca.Ale ja zawsze tak mialam za to za wysoki puls.Mam sobie codziennie mierzyc i zapisywac z mala info jak sie czuje .A i pobrala mim wymaz na raka szyjki ,bo dawno nie robilam.
Czyli nowy termin mam na 29 wrzesnia,ale i tak zostaje na pazdziernikowkach,
zapytalam sie co w tym ukladzie z badaniami genetycznymi -robi sie je do konca 13 tyg.,a ja mam w poniedzialek termin czyli bede juz wedlug nowego terminu13t4 d ale powiedziala ze to ok.Ona i tak nie widzi powodu oprocz mojegon niepokoju zeby je robic ,bo nie ma wskazan z jej strony.

super !!! a gdzie fotka ?? ;)))
a dzidzia rzeczywiscie wieksza :) gdzies na 12 tc wedlug tabel ...
no i zostan z nami , bo wiadomo roznie moze byc i dziecko sobie yjdzie kiedy chce :)
mowilam ci , ze nie ma wskazan :) ale zrob masz racje dla spokoju
 
1 i 2 foto malenstwa ok.jpg

U gory moja fasolka 2 tygodnie temu, u dolu wczoraj:-) Alem dumna, masakra :-D
 
reklama
Do góry