reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Ja tez już po wizycie. Dzidzia pięknie rośnie:) Straszna wiercipięta - lekarz nie mógł jej pomierzyć :) to ma napewno po starszej siostrze:-D CRL - 49mm ( długość ciemieniowo siedzeniowa)
Najważniejsze że wszystko w porządku. Następna wizyta 13.04, do zrobienia mam badania krwi, moczu i poziom żelaza.
 

Załączniki

  • DSC00021.jpg
    DSC00021.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
Zobacz załącznik 339007

U gory moja fasolka 2 tygodnie temu, u dolu wczoraj:-) Alem dumna, masakra :-D

tez sobie lubie porownywac te kilka fotek co mam i roznica jest niesamowita :) slicznie !!

Ja tez już po wizycie. Dzidzia pięknie rośnie:) Straszna wiercipięta - lekarz nie mógł jej pomierzyć :) to ma napewno po starszej siostrze:-D
Najważniejsze że wszystko w porządku. Następna wizyta 13.04, do zrobienia mam badania krwi, moczu i poziom żelaza.

gratulacje !!! a dzidzia wyszla bardzo podobnie do mojej ;)) tylko ciut wieksza rzecz jasna
 
No i ja się pochwalę moim maleństwem, nie dało rady zrobić ładnego zdjęcia bo mam tyłozgięcie macicy i pojeździła chwilę po brzuchu i zmieniła na usg dopochwowe i tam już troszkę lepiej :) Ale wiercipieta że masakra po mamusi hahah:) Dzidzia zdrowiutka i wszystkie wymiary w normie, więc jesteśmy mega szczęśliwi !!!! :)n.jpg2.jpg
 
No i ja się pochwalę moim maleństwem, nie dało rady zrobić ładnego zdjęcia bo mam tyłozgięcie macicy i pojeździła chwilę po brzuchu i zmieniła na usg dopochwowe i tam już troszkę lepiej :) Ale wiercipieta że masakra po mamusi hahah:) Dzidzia zdrowiutka i wszystkie wymiary w normie, więc jesteśmy mega szczęśliwi !!!! :)Zobacz załącznik 339041Zobacz załącznik 339042

super !!! ciesze sie bardzo , ze z dzidzia wszystko dobrze !!! az milo sie czyta takie wiadomosci :))
 
Cześć dzieczyny!

Ja już po USG genetycznym.. usłyszałam serduszko :-D:-D:-D 160/min.. dzidziuś ma 7,8 cm :)
Bpd - 2,9 cm, NT - 2,1mm. Nic mi lekarz nie powiedział że coś nie tak więc wszystko dobrze i jestem spokojna. Za 2 tyg odbieram badania z posiewu krwi.

Dzidzia się przeciąga i rusza się cały czas :) super widok :-D:-D

Następne USG - 12.04 :)
 

Załączniki

  • SNC00470.jpg
    SNC00470.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 39
  • SNC00469.jpg
    SNC00469.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 38
  • SNC00468.jpg
    SNC00468.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 39
Dziewczyny!! śliczne bobaski super zdjecia az zazdroszcze!! ja przy moim przodozgieciu(wczesniej bylam utwierdzana ze to tylozgiecie) mało co widziałam , dla tego Justyś zazdroszcze że choć az tyle udało ci sie zobaczyć:-)
 
reklama
Wiecie co napisze wam dzisia tylko ze wszystko jest w parzadeczku:)dzidzi sie dobrze rozwija..za 3tyg adanie genetyczne..a teraz idziemy spac,bo był to badzo meczacy dzien:)happy:):):)
 

Załączniki

  • CCF20110323_00000.jpg
    CCF20110323_00000.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 39
Do góry