reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
Monysia czasem jeden ruch mniej skoordynowany i cała akcja ruszy z kopyta. Obyśmy się jutro nie zdziwiły jak urodzisz :)

Ewa ja wybrałam polna bo mam do tego szpitala zaufanie i wiem jak tam jest. Nie rodziłam w żadnym innym szpitalu toteż trudno mi doradzić. Zastanawiałam się nad św rodziny ale skreśliłam go z listy. Moja koleżanka nie miała posiewu, antybiotyku jej nie dali i dziecko dostało zapalenia płuc. Możliwe, ze miała wybitnego pecha. Ona nie była świadoma problemu a tam nikt nie zwrócił uwagi na to czy ma badania czy nie. Tydzień dłużej leżała w szpitalu a dziecko musiało przyjmować antybiotyk. Natomiast na lutyckiej olali mnie jak pojechałam na IP z wysokim ciśnieniem. Lekarka stwierdziła, ze nie potrafię sobie mierzyć i tylko im głowę zawracam. 3 dni później na polnej zajęli się moim przypadkiem z większym oddaniem i zaangażowaniem i stwierdzili, że problem faktycznie jest i należy się nim zająć. I tak mój wybór padł na ten właśnie szpital. Chociaż na pewno znajdą się babki, na których polna nie zrobiła dobrego wrażenia. Myślę, że dużo zależy od personelu, który ma w danej chwili dyżur.

Mi GBS-y wyszły negatywnie (nic nie wyhodowano) a byłam pewna, że chociaż jeden wymaz będzie dodatni bo taki był w poprzedniej ciąży. I teraz się zastanawiam na ile wiarygodny jest taki wynik.
 
Ostatnia edycja:
tylko że wyremontowana porodówka to nie wszystko. najważniejsza jest kadra. U nas też wyremontowali porodówkę a mimo wszystko nie chcę rodzić w tym szpitalu ze względu na kiepski personel
 
to chyba że tak
ja się ostatnio dowiedziałam od osoby która właśnie rodziła w szpitalu który ja wybrałam, że przy przyjęciu wypełnia się plan porodu i można rodzić w dowolnej pozycji ta dziewczyna akurat rodziła na klęcząco i na krześle porodowym więc to dobre informacje dla mnie :)
 
tutaj kazda sala porodowa wyposazona jest w wanne, prysznic, pilki, krzesla, nawet drabinki sa przy scianie, ale jakos nie wyobrazam sobie tak rodzic - kobieta moze sobie probowac wszystkich pozycji i wybrac ta w ktorej jej jest "najwygodniej", mily personel, czysto i schludnie. no i 10 min od domu , wiec spoko :-)
 
reklama
Ja mialam dzis wizyte u poloznej - mala jest juz w ladnej pozycji czyli glowka do dolu i lekko z boku (jeszcze kilka dni temu lezala twarzyczka do mojego brzucha) wiec chyba sie powoli przygotowywuje do wyjscia :) no i glowka w miednicy, wiec powinna juz w tej pozycji zostac :)

Mam jeszcze wizyte w przyszlym tygodniu, dzien przed terminem, a potem na 10 (czyli 4 dni po) jak sie do tego czsu nic nie ruszy to zafunduja mi masaz szyjki.
 
Do góry