reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

byłam na ktg dzisiaj...
niestety skurcze sie pojawiły znowu... tym razem nawet 60-70 proc... dostałam relanium ale teraz 3xdziennie i aspargin i mam uważać (ciekawe jak jak codziennie muszejeździć do Poznania- to do lekarza to na badania itd;/)

poza tym dowiedziałam sie i umówiłam na jutro na pobranie wymazów badania GBS, ale lekarz mi powiedział że tak naprawdę wynik wychodzi czesto fałszywie ujemny i potem nei podadzą Ci antybiotyku, a dziecko zarazi sie paciorkowcem i może być poważnie chore...
mam mętlik w głowie co z ty GBS.... a czy w każdym szpitalu podają ten antybiotyk czy trzeba mieć wyniki żeby podali czy jak to jest??
 
reklama
Ja właśnie z wizyty wróciłam i troszeczkę mi sie pozmieniało tzn. 14.10 idę do szpitala, a 17.10 będę miała cc ( oczywiście jeśli cos się nie zmieni ). Ogólnie nie jest źle. Młoda ma ponad 2900 g. Na KTG skurczyk jeden minimalny. Kolejna wizyta 10.10.

fajnie , ze juz wiesz co i jak :)

ja wczoraj bylam u poloznej, wszystko ok, tyle ze macica przy mierzeniu juz krotsza.

dobre i to ;)))

Wow! Ja to bym po takich ćwiczeniach pewnie padła! Po odkurzaniu mieszkanka czuje już mięśnie brzucha, a co dopiero po takich brzuszkach na piłce :-)

hehe no pierwsze to odpada napewno chyba bym padla :)
zestaw ostatni najlepszy :)))

Milka dzieki !
 
tricolor to oby nic sie juz nie zmienilo! &&&&& trzymam
Ewa to oszczedzaj sie i oby skurcze poczekaly jeszcze troche...
anek moze obrzeki znikna? nie denerwuj sie, co klinika to inne przepisy... moze wystarcza te z lipca.
 
byłam na ktg dzisiaj...
niestety skurcze sie pojawiły znowu... tym razem nawet 60-70 proc... dostałam relanium ale teraz 3xdziennie i aspargin i mam uważać (ciekawe jak jak codziennie muszejeździć do Poznania- to do lekarza to na badania itd;/)

poza tym dowiedziałam sie i umówiłam na jutro na pobranie wymazów badania GBS, ale lekarz mi powiedział że tak naprawdę wynik wychodzi czesto fałszywie ujemny i potem nei podadzą Ci antybiotyku, a dziecko zarazi sie paciorkowcem i może być poważnie chore...
mam mętlik w głowie co z ty GBS.... a czy w każdym szpitalu podają ten antybiotyk czy trzeba mieć wyniki żeby podali czy jak to jest??

bidulko 3maj się z tymi skurczami dzielnie. Jeszcze troszkę i będziesz mogła rodzić. Na polnej na pewno dają antybiotyk jak nie masz wyników. W św rodziny chyba to olewają.
 
bidulko 3maj się z tymi skurczami dzielnie. Jeszcze troszkę i będziesz mogła rodzić. Na polnej na pewno dają antybiotyk jak nie masz wyników. W św rodziny chyba to olewają.
czyli lepiej ten wymaz zrobić i mieć podstawe aby sie poterm domagać jakby im coś odbiło i nie chcieliby podac? bo ja na pewno na polnej rodzic nie bede jak już to lutycka lub św. rodziny, a najchętniej to u moich rodziców w lubinie jak zdążę na czas:p
 
Ja po wczorajszej wizycie jestem zdołowana :-(
dzidzia ok i duża ok 3.600kg ale co z tego
jak jej tam dobrze i wszystko się zatrzymało,
2 tyg temu ginek się martwił że mogę nie dotrwać do wczorajszej wizyty
a wczoraj się zdziwił jak mnie zobaczył i tak:
szyjka jak była tak jest- czyli lekko obniżona i częściowo zgładzona,
rozwarcie zewnętrzne na 1,5cm a wewnętrzne na opuszek palca,
Młoda dopiero zaczyna się wstawiać do kanału ...
łożysko dojrzałe jak ostatnio, wód jest dobra ilość, wyniki wspaniałe,
i ginek nie chciał jej za bardzo poganiać jak wszystko jest ok ...
w trakcie porodu okaże się czy dam radę urodzić SN jeśli nie to CC,
jeśli nie urodzę do 4 to 5 mam się stawić w szpitalu i czekamy
na poród pod opieką szpitala ... tylko co ja zrobię z Mileną to nie wiem ...
chyba pojadę ale jak nic się nie będzie dziać i nic nie będą ze mną robić
to się wypiszę do domu ... bo po co mam tam siedzieć ...
Chyba to wszystko :dry: a mnie już to wszystko dobija ...
 
reklama
monysia tez mysle ze to moze tak niespodziewanie przyjsc ze sie jeszcze zdziwisz ;-) Zacznij robic jakies wygibasy albo co, moze cos sie ruszy!
 
Do góry