reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Jestem po wizycie u położnej. Wszystko w porządku dziecko głową w dół, tylko coś mnie martwi bicie serca bo miało aż 170. Czy to nie za dużo? Położna mówiła,że do 180 jest ok ale co czytam to normy są od 110 do 160. Już sama nie wiem.
 
reklama
Patka a cały czas miał takie tętno? Bo wiem, że na ktg to nawet chcą żeby trochę wzrosło. No i dwa ja miałam tak raz, że byłam zła czy coś i zupełnie nieświadoma tego, to wpływa na dziecko i miał wtedy wyższe tętno ale się uspokoiłam i było już ok.
Zresztą ja bym słucha lekarza, Internet to nie wiedzą medyczna...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam wczoraj na USG i wszystko jest w porządku :) na 99% dziewczynka (na dwóch pierwszych usłyszeliśmy, że chłopiec, w 32 tyg że chyba dziewczynka) także muszę trochę przeorganizować dekoracje w kąciku maleństwa ;) waga 2840g czyli dobrze, bo martwiłam się, że mało przybieramy, ale jest OK. Wszystkie przepływy też w porządku. Lekarz potwierdził, że brzuszek obniżony, główka już w kanale rodnym, także jak jej się zechce to już nasza księżniczka gotowa do wyjścia :)
 
reklama
Do góry