reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Betkaa tydzień różnicy i jeden dzień.
Yt y zaczęłaś 37 tc dziś a ona kończy 35 a zacznie 36 jutro
 
reklama
A wiec u mnie tak
Z młodym wszystko w porządku. .. znowu się lobuz zasłanial ręką i dupa ma schowana w łożysku plus nogi po turecku ale powiedziała ze płeć juz wcześniej potwierdziły sny wiec niespodzianki mam się nie spodziewać

Patka tak jak pisałam u mnie jest różnica ponad 2 tyg rozm główki względem tyg ciąży a brzuszek i nóżki znów o 1.5 tyg mniejsze niż tydzień ciąży ... stąd powiedziała ze pomiar wagi jest szacunkowy przez główkę ... bo patrząc na niego mówi ze jest mały a waga wyszła 2166 g +/- 300 g i ona stawia na -
Powiedziała ze do następnej wizyty mam ściskac nogi (czyli do początku października ) a później mogę rodzic ...

Na skurcze dodała magnez 3x1 i dużo odpoczynku (ciekawe jak ) buscopan... jeśli w nocy będą mnie skurcze budzić ... szpital.

Szyjka miękka i elastyczna podatna na skracanie ... na gen tydzień ciąży powiedziała ze jest ok 2.7 cm czyli się tylko troszkę skróciła. O rozwarciu nie mówiła a ja zapomniałam ale coś tam powiedziała ze luźno wchodzi czy coś tam ..
Ciągle. Słuchałam ze mam się oszczędzać i do końca września wytrzymać ...

Pytała o przebieg 1 porodu jak usłyszała jaki miałam to powiedziała ze mam nie czekać do regularnych skurczów co kilka minut tylko od razu na porodówke bo co podkreśliła drugiego urodze jeszcze szybciej ( oby miała rację :) ) a co do wagi szacunkowej jeśli dotrwalabym do tp to max 3300 g czyli w najgorszym wypadku średniaczek :)

>Długości mi nie podała bo mówi ze to jak wróżenie z fusów taki jest powyginany ;)

A to mój lobuziak przysloniety lapka :) <br />
2016-09-05-21-56-20-jpg.771468
<br /><br /><br />http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMjWxNFOyBlwwFZkC2Q,

[url=http://tickers.cafemom.com][img]http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMjWxNFKyBlwwFY0C1Q,,46.png

 
Aria super :) zaciskaj nogi. Faktycznie moja siostra drugie dziecko tak szybko urodziła, że ledwo do szpitala dojechala, a druga znajoma urodzila na,trawniku pod szpitalem bo właśnie nie zdarzyła dojechać ;) zawsze lepiej w tą stronę niż po kilka godzin
 
ja dziś ostatnia wizyta popołudniu, a potem już tylko ktg i wizyty w poradni przyszpitalnej. Ale zleciało!

Aria to ja miałam w 32 tygodniu szyjkę 2 - 2,5 tyle, że twardą, więc to ponoć lepiej trzyma, zobaczymy jak będzie teraz.
 
reklama
@ewelinka10425 dziękuje w imieniu synusia :) Damian wczioraj powiedział, że cały Krystek :) czyli cały tatuś :D skromni nie ma co :p ale mi to nie przeszkadza... będę mieć 3 przystojniaków :D reszcie też dziękuje :)

no u mnie szyjka podatna i np. w 1 ciazy moment sie skróciła plus rozwarcie a ze mowi ze teraz bedzie szybciej to nic tylko sie cieszyc i trzymac kciuki zeby sie nie myliła :D
 
Do góry