reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie czy lekarze Wam mówią długość szyjki? Bo u mnie na ostatniej wizycie powiedziała ze ok 2-2,5 cm i się zastanawiam czy na tym etapie to ok. Niby powiedziała, że w porządku i nie jest źle, ale tak myślę, czy jednak nie za szybko, żeby się skracała już?
 
Mi mierzy na każdej od 16tc i mam 34mm. Martwić się zaczynają poniżej 2cm :-) ale właśnie część ma od początku krótka, ja też nie mam zbyt długiej :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruda ma rację zależy od tego jaka była na początku. Ja miałam 4,7 a skróciła się w ciągu miesiąca do 3,3. Dobrze, że zmieniłam lekarza, bo tamten nie widział nic niepokojącego. Kto wie, może gdyby nie ten lekarz to już bym dawno urodziła.
 
hm mi sie na pewno skróciła, ale jest twarda i zamknięta i lekarka powiedziała, że póki co na tym etapie nie ma się co martwić, bylebym się oszczędzała... kolejną wizytę mam już w poniedziałek więc spoko, dopytam
 
reklama
Do góry