reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Rybki
Ja w sumie ostatnio myślałam o tych terminach i 37tc mi wychodzi 25.09 wiec tez mogę się na wrzesień załapać hehe
Choć chyba wole jednak mieć trochę czasu po ślubie (17.09) na załatwienie dokumentów[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku no nie wiem, niby starałam się kupować rzeczy w neutralnych kolorach, kącik w naszej sypialni urządzam na turkusowo, ale babcia już poszyła niebieskie pościele w piratów i nakupowała ubranek w samochodziki[emoji14]dowiemy się chyba dopiero jak się urodzi, bo lekarz mi powiedział że wszystko jest w porządku i już nie ma potrzeby robić kolejnego USG. Mąż się baardzo ucieszył, że to jednak może być dziewczynka, bo do pierwszego USG mieliśmy przeczucie, że to będzie nasza pannica[emoji14]
Masakra... do brzucha mówiłam w rodzaju męskim a teraz nie wiem jak mam mówić :D
Nigdy nie wiadomo... Z tego co pisałaś to na 100% ten lekarz nie powiedział?

Mi trzech różnych potwierdziło dziewczynkę i mam nadzieję że tak zostanie ;)

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rybki no nie powiedział nam na żadnym USG na 100%. W 14 tyg. to tak tylko że coś tam chyba między nogami merda, w 20 tyg, tak fikało koziołki po całym brzuchu, że ciężko było cokolwiek zobaczyć, ale powiedział, że ciężko powiedzieć, ale chyba chłopiec. A teraz siedzi główką w dół, z prawej strony ma pupke i wali mi nogami w żebra po lewej stronie, więc coś się mogło podwinąć tak sobie myślę. Dokładnie lekarz powiedział, że jest wypięte tyłem, ale wg niego to chyba dziewczynka. Byliśmy raczej nastawieni na potwierdzenie już że to jednak chłopiec, a nie takie ekscesy jeszcze ;D ale najważniejsze że zdrowe :D
Ja już bym chciała 38 tydzień... też mam cichą nadzieję, że wyjdzie jeszcze we wrześniu, ale tak koło 25.09, bo 29.09-01.10 mąż na szkoleniu, więc mam nadzieję, że maleństwo akurat nie wymyśli sobie wtedy przyjść na świat :) Termin z OM mam na 09.10.
 
Do góry