reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Aria drobinek z Twojego synusia,zwlaszcza ze starszy tez jak pisalas taki byl:) ale co tam wazne,ze zdrowo sie rozwija i rosnie bobasek:)
 
reklama
Byłam dzisiaj na tym 3 usg. Z dziećmi wszystko ok. Dziś 30+1 są trochę młodsze o ok. Tygodnia ale od początku były i idą równo. Tymek 1280g a Zosia 1320g. :) i szyjka ciągle ok. 35mm wiec nieźle. Naprawdę liczę ze do 2000-2500 ich donoszę. Trzymać kciuki proszę :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila to bardzo ładna waga! W zasadzie wg norm to idealnie :-) jest duża szansa na to, że będą miały te 2500g :-) tyle to w sumie ja miałam jak się urodziłam :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry