reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Pochwałę się i Wam tutaj :)
W niedziele wizytowalismy ...
Mały ma 1300 g czyli średniaczek póki co ale pani doktor stwierdziła że wielkoluda mam się nie spodziewać ...
Dupke schował w łożysku wiec nie widzieliśmy jajeczek i siurka.
Buzki tez ręką zasłanial dopiero jak pani doktor mocniej go posztyrchala to pokazał się dosłownie na chwilkę :)
Wygląda jak nasz starszak .. aż się łezka zakręcila ...
Imię dalej nie wybrane ... walka trwa ;)

A to nasz młodszy synuś :)
uploadfromtaptalk1470737463256.jpg



 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1470737463256.jpg
    uploadfromtaptalk1470737463256.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 247
reklama
Jurczux o ja cie... no to niespodzianka. Mi powiedział juz na genetycznych ze będzie chłopak i nic się nie zmieniło :) na polowkowych i w 30tyg mam w opisie nawet narządy męskie prawidłowe :) bo też to sprawdzał.
Jakbym się dowiedziała teraz ze jednak dziewczynka to nie wiem kiedy bym wyszła z szoku[emoji14]
Aria super ze wszystko ok :) wagę ma ładną :)
No i trzeba brać poprawkę ze 500g może usg się mylić a to dużo [emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ja się boję trochę takiej niespodzianki że jednak będzie dziewuszka;) niby widzialam siusiaka ale tylko na jednym usg... a u mnie w rodzinie same dziewczyny sie rodzą:p
 
Aria to podobnie jak mój :) niby lekki bo 1200gram ale jak liczył lekarz na podstawie kości udowej to wychodziło kolo 40cm długości ;)

Ewelinka u mnie to będzie pierwszy chłopiec w rodzinie :) moi rodzice mają 5wnuczek i się doczekają wnuka w końcu hihi

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie same chłopaki. ... tzn u Tż to tylko naszych 2 będzie więcej nie mają a u mnie to jeszcze moja siostra ma syna ... wiec babcie są tylko żonami dziadków :)


 
To moja baba będzie w takim razie :p prawiee 1.5 kg w 29 tyg miała hehe
U mnie 3 chłopaków i jedna dziewczyna, ale ona ma w przyszłym roku 18 urodziny więc też wszyscy wariuja że szczęścia, że dziewczyna
 
Ja teraz to odliczam do dwóch dat 31.08 wizyta i 12.09 mam iść się umówić na cc. .. ciekawe na kiedy termin dostanę :)
Mam nadzieje ze zdążę przed porodem wymienić dokumenty i się przemeldowac[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jejku no nie wiem, niby starałam się kupować rzeczy w neutralnych kolorach, kącik w naszej sypialni urządzam na turkusowo, ale babcia już poszyła niebieskie pościele w piratów i nakupowała ubranek w samochodziki :p dowiemy się chyba dopiero jak się urodzi, bo lekarz mi powiedział że wszystko jest w porządku i już nie ma potrzeby robić kolejnego USG. Mąż się baardzo ucieszył, że to jednak może być dziewczynka, bo do pierwszego USG mieliśmy przeczucie, że to będzie nasza pannica :p
Masakra... do brzucha mówiłam w rodzaju męskim a teraz nie wiem jak mam mówić :D
 
Do góry