reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
U mnie na zdjęciach też tego nie ma. Zawsze pytam o wymiary gina. Ale na pierwszych zdjęciach Pierwszej ciąży to miałam.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Crp to ilość białka czy czegoś podobnego w krwi ;) powyżej 10 oznacza infekcje.
CRL tylko nie pamiętam czy to całość czy od karku.

Świetne tu dziś wieści ;) gratulacje.

Ja byłam wczoraj na kontroli w związku z lekkimi skurczami. I mały dalej jest małym ;) mam foto dla taty niedowiarka ;)
a dokładne pomiary we wtorek na połówkowym.
No i w końcu poszłam na L4 ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluję udanych wizyt :)
crl od pupy do głowy (długosć ciemieniowo - siedzeniowa), ale potem to już chyba z tego co pamiętam tego nie biorą do pomiarów, bo jest mało wiarygodne tylko właśnie obwody główki i brzuszka głównie

ja dziś mam spotkanie w przychodni z położną środowiskową, z inną kobietą niż przychodziła do Zuzi więc zobaczymy co z wizyty wyniknie :)
 
reklama
Jestem po wizycie kontrolnej. Mała zdrowa, nadal jest dziewczynką i waży 457 g. Gin mierzyła obwód główki i brzuszka. Zapytałam o długość całego dziecka. Powiedziała, że nie mierzy już, bo to nie jest miarodajne przy takim ułożeniu (dzidziuś z nogami pod brodą) :) Specjalnie dla mnie złapała jakiś wymiar, ale nawet nie zapamiętałam. No bo to faktycznie tak jakby chciała zmierzyć półokrągłego rogalika sztywną miarką :D
 
Do góry