reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Z tymi bakteriami to różnie. .. ja w tej ciąży raz na odpal Nasikalsm aby było i mi wyszły. .. następnym razem wiadomo pofmylam się ... na pojemnik nałożyłam jałowa gaze i tak Nasiusialam oczywiście środkowy strumień .... I wyniki idealne... od ten pory za każdym razem tak robię ... I wyniki mam dobre .... także kwestia pobrania tez jest istotna ...


 
Dziewczyny tez tak macie ze przy każdej zmianie pozycji brzuch się twardy robi? To raczej nie skurcz bo nie idzie z góry na dół. Mam wrażenie ze córka zmieniła położenie i tez układ zdecydowanie mi nie odpowiada. Plecy bolą, pachwina i strasznie kopią w żebra. .

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tak miałam w 1 ciaży ze syn mnie cały czas po zebrach kopał i jakby tam stopy wkladał ze musiałam go wypychac a teraz drugi siedzi tak nisko jakbym miała zaraz urodzić i kopie tylko po cipce i pecherzu.
 
Mi twardnieje brzuch przy wstawaniu obracaniu się itp. Ale tylko twardnieje. Młody wczoraj jakieś harce wyczynial i nagle po zebrać z lewej strony dostawać zaczęłam. .. a zawsze z prawej dawał czadu[emoji14]później po pepku nawalal i żołądku a głową to tak mi naciskał na dol ze szok[emoji14]pewnie smakowało mu jedzenie z grilla[emoji14]
Rano tez tak skakał a teraz śpi i mam spokój :D


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila super ze wszystko dobrze :) który tydzień? Może po robimy podpisy w sygnaturach bo ja pewnie pytam po kilka razy... pamięć mi siadła w ciąży[emoji14]

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry