reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Życiowa u mnie w laboratorium badanie moczu 8zl... może warto zrobić samemu aby znać wynik.
Ja mam strasznie dużo śluzu ale mój mi nic nie daje jeśli innych objawów nie mam. Cytologia czysta wyszła. Ale przed badaniem moczu musze podmyc się wodą ze zwykłym mydłem bo inaczej po nocy ten śluz wpada :/ nie wolno myć się żadnym płynem do higieny intymnej bo mają bakterie kwasu i od razu mocz wychodzi w kosmos.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale czy warto robić badanie moczu co 2 tyg? Szczególnie ze jeśli wyjdzie coś nie tak to musze się zapisać do lekarza i czekać na wizytę czyli tydzień dwa ... moja poszła na urlop... wybiorę to co mi przepisała chyba... i tydzień przed wizytą zrobię badania. I nie będę jej mówiła ze mi mokro bo ona chyba to bierze za objaw no kurde nie wiem... coś by mi było więcej chyba przy tak długo trwającym stanie zapalnym bo nie wierzę że tydzień po wybraniu leków a przed wizytą łapię coś na nowo...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa w ciąży jest się podatnym na infekcje. Ale chyba sama bym o wymaz prosiła. I oczywiście , że warto co 2 tygodnie robić, jak coś się dzieje. A z infekcją możesz iść nie tylko do gina. Internista powinien wiedzieć , co może dać ciężarnej. A jak w moczu coś wyjdzie , to bujne się z tym 2 tygodnie to głupota, bez urazy oczywiście.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale teraz i tak mam leki wypisane. .. skończę je za dwa tyg brać i wtedy wyniki zrobię przed wizytą. ..
Jak dla mnie to w życiu bym nie powiedziała ze coś się dzieje.
A takie "bujanie " dla mojej gin jest ok najwyraźniej bo chodziłam trzy tyg a nikt nie zadzwonił ze wyniki są złe. ..

A właśnie od którego tyg powinny być częściej wizyty?

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Bellina ja rozumiem ale ta infekcja ze mnie chyba się bierze żeby w niecały tydzień znowu zaatakować po leczeniu. Bo nie ma żadnych czynników które mogą ją powodować.
Jak 31 znowu stwierdzi infekcje to bez wymazu nie wyjdę :(

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Wiesz ja mam teraz problemy z pęcherzem i też z nikąd :/ sama się zdziwiłam. Ani siedzenia na zimnym (nie mogę , bo od razu łapie), ani zabaw z facetem , ani żadnych basenów. No z kosmosu.
Więc brać się może , ale jak pisałam wcześniej , jeśli to co wizytę , to faktycznie walcz o wymaz z pochwy i mocz na psie odpowiednio oddany, bo to aż dziwne. No i zdarzają się bezobjawowe infekcje , ale dziwne , że cały czas takie same.
A badania tak, po lekach.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tymi infekcjami to jest masakrao_O mi ciągle wychodziły bakterie w moczu a jak robiłam posiew to nic nie było. Jak zmieniłam lekarza to on mi zalecił, żeby jest codziennie suszoną żurawinę ok. 10 sztuk i codziennie pić szklankę wody z cytryną. nie wiem czy to pomaga czy nie, ale ostatnio bakterie w badaniu mi nie wyszły.

Kamila to super:) oby tak dalej.
 
reklama
Do góry