reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Persea tak córkę :)
jak miała 2 tyg to zaczęłam z nią jeździć do warszawy do neurologa i zaczelysmy rehabilitację. .. Ogólnie to mała miała znieksztalcona stopę i z tym poszłam jako pierwsze do poradni reh bo w szpitalu nic mi nie mówili. zalecenia na wpisie zobaczyłam a ram było chyba z 15poradni wpisanych. .. no więc poszłam (po znajomości) i tak mi babka powiedziała ze ta stopa to pikuś i poradziła gdzie po kolei mam się udać. tak więc od 2 tyg życia do ponad roku pamiętam lekarzy poradnie ćwiczenia. .. (okropne) do tego źle się małej biodra układały i skończyło się szelkami pavlika. .. po krótkim czasie wyszło ze ma przetrwały otwór owalny, później ze podejrzenie białaczki. .. później podejrzenie padaczki bo znapis eeg nie taki. .. ale walczylysmy obie... i miałyśmy duuuuzo szczęścia bo Marysia rozwija się i fizycznie i psychicznie bardzo dobrze. Po badaniu psychologicznym stwierdzono ze są sfery ponad wiek rozwinięte i w normie :) w poradni transplantacji w cdz stwierdzili ze to cud jak jechałam na kontrolę z nią :) jasne ze cud mój mały :) ale z synem chciałabym żeby było zupełnie inaczej...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Echh.... nie wiem co powiedzieć. W tym sensie, że nie chcę nawet myśleć co przeżywaliście. Super, że się udało z tego wyjść, tylko że takie doświadczenia są zupełnie zbędne. Masz rację, że trzeba teraz uniknąć takich sytuacji za wszelką cenę. Szkoda tylko, że lekarka cię denerwuje. Może miała zły dzień i na następnej wizycie, nie będzie już tak gadać a jeśli nawet to zawsze możesz ją zmienić.
 
reklama
Persea zobaczymy... wizytę mam 3.08 u niej. .. i jakoś mniej więcej tak samo mam usg po 30tyg prywatnie u tego lekarza do którego chyba pochodzę do końca juz... on pracuje w szpitalu i jest bardzo dobrym specjalista ale czy zechce mnie poprowadzić . mówił ze jak czym się zdecydowała to mam powiedzieć w przychodni wprost ze rezygnuje. i boję się bo jak 3.08 zrezygnuje to zostane bez zwolnienia... ech bez sensu to wszystko. ..

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja dziś dziewczyny po wizycie, wszystko na szczęście wporządku..
synek znów nie chciał się pokazać, zasłaniał się ręką, nogą na czole i fajnie:D
waży już 1649g
 

Załączniki

  • dzidzia.jpg
    dzidzia.jpg
    301,8 KB · Wyświetleń: 84
Życiowa kochana, ale historia:(...oby z synkiem nie było takich przykrych sytuacji..zdrówka dla córeczki i małego życzę!!! jak najmniej wizyt i latania po lekarzach..
 
Mój na polowkowym się ślicznie pokazał mamy zdjęcie ładne na pamiątkę :) ciekawe jak na tym usg po 30tyg się będzie zachowywał bo na codzień ma adhd w brzuchu hehe :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry