reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

dziewczyny a ja takie mam pytanie... chodzę na fundusz do gin. tylko usg te najważniejsze prenatalne, polowkowe i teraz to trzecie robie priv 3/4d u bardzo dobrego specjalisty. .. i chciałabym się do niego przenieść. wiem ze tak lipnie na koniec ale moja gin nie pracuje w szpitalu a tamten tak. poza tym nagle zaczęła mieć problem z tym ze chce cc... jak myślicie uda mi się? na początku sierpnia mam wizytę i u tej swojej i prywatnie bo to będzie 30-31 tydzień.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Prywatnie raczej każdy lekarz bez problemu Cię przyjmie, ale z tym cc to nie zależy często od lekarza prowadzącego tyko od tego na co trafisz w szpitalu...
Moja znajoma miała mieć cc a i tak jej w szpitalu kazali się męczyć normalnie zanim ją pocieli... zresztą u nas na Polnej w Poznaniu tak robią niestety....
A dlaczego chcesz cc? Masz jakieś wskazania?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy poród zakończony cc. pomimo 4 dawek oksy brak postępu. skurcze miałam. nawet parte przy 2cm rozwarcia (po 8 gidzinach). podejrzewam że to jakiś błąd w budowie moja siostra miała identycznie... :/ przez to wszystko moja mała dostała 1pkt. .. bardzo długo była pod opieką różnych poradni specjalistycznych... usłyszałam wiele diagnoz których wolałam nie słyszeć. .. a wszystko przez zamartwice okoloporodowa. teraz chce tego uniknąć. ..
czytałam o moich prawach i wynika ze na poród SN musze wyrazić pisemną zgodę. .. a tego nie zrobię bo nie podpisze nic co może przynieść ryzyko powtórki pierwszego porodu i konsekwencji jakie później musiałoby ponosić moje dziecko :/

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwszy poród zakończony cc. pomimo 4 dawek oksy brak postępu. skurcze miałam. nawet parte przy 2cm rozwarcia (po 8 gidzinach). podejrzewam że to jakiś błąd w budowie moja siostra miała identycznie... :/ przez to wszystko moja mała dostała 1pkt. .. bardzo długo była pod opieką różnych poradni specjalistycznych... usłyszałam wiele diagnoz których wolałam nie słyszeć. .. a wszystko przez zamartwice okoloporodowa. teraz chce tego uniknąć. ..
czytałam o moich prawach i wynika ze na poród SN musze wyrazić pisemną zgodę. .. a tego nie zrobię bo nie podpisze nic co może przynieść ryzyko powtórki pierwszego porodu i konsekwencji jakie później musiałoby ponosić moje dziecko :/

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
@Życiowa pierwsze cc jest wskazaniem do kolejnego, i masz rację powinnaś się zgodzić na sn po cc więc nic nie podpisuj.


 
no właśnie a mi ginka stwierdziła że każdy poród jest inny (jakbym nie wiedziala) i ze drugi raz "może mi się uda urodzic"... a ja nie chce kosztem dziecka tego sprawdzać. ..
no chyba ze trafię przed czasem z np 8cm rozwarcia i skurczami to mogę rodzic ;)

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
no i tekst będzie pani miała cesarke 'jak sobie pani załatwi'... porażka jakaś a było wszystko ok z nią do tej pory :/

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
Tak Ci twoja gin powiedziała? nawet minuty bym się nie zastanawiała nad jej zmiana. Moja ostatnio powiedziała że jak chce SN to tylko na własna odpowiedzialność, ale ona i tak mi wystawi skierowanie na CC.


 
reklama
Twoja gin ewidentnie dawał ci do zrozumienia, że coś od ciebie chce w zamiam za zaświadczenie do CC... Żenada ... też bym się nie zastanawiala na zmianą ....
 
Do góry