reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Cześć piękne istoty ,

Jako nowicjusz w tym świecie, pragnę was powiadomić że jestem w 20 tygodniu ciąży. W zeszłym tygodniu miałam 1 usg i wiem że będę miała synka.

Mam nadzieje że to nadal będzie synek, bo dosłyszałam się że w Irlandii mogą błędnie powiadomić o płuci dziecka. Ale jak ja już widziałam że to synek , to chyba już w tym tygodniu się nie zmieni w dziewczynkę hehe

Pozdrawiam ,
Ala
 
reklama
Ja dlatego pytałam w którym tygodniu się dowiedziałaś, bo musi być super specjalista by poznać płeć na 1 usg genetycznym ;) ale niektórzy po kącie nachylenia potrafią powiedzieć ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam w 13 tc pierwsze prenatalne i na 70% miałam zapowiedzianego chłopaka i póki co nic nie odpadło a to już 23 tc :)

@joani to w październiku urodzi się Gabrysia u Ciebie i Gabryś u mnie :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam też w 13 tc wg lekarza na 150% chłopca. Już się wystraszylam że tu wszystko możliwe. Do tej pory jajek nie widziałam, ale lekarz pewny. Ciekawe co zobaczymy w czwartek na usg.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam też w 13 tc wg lekarza na 150% chłopca. Już się wystraszylam że tu wszystko możliwe. Do tej pory jajek nie widziałam, ale lekarz pewny. Ciekawe co zobaczymy w czwartek na usg.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam wizytę w czwartek :)
I u mnie jakoś w 13 tyg było że chłopak a w 19 że dziewczynka... I oby tak zostało ;)
Bo już wołamy do niej po imieniu ;)

Az się boję tego dnia ;)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też lekarz na 1. badaniu mówił, że 80% chłopak, z reszta fota złudzeń nie pozostawiała.Zawsze jeat na dwoje babka wróżyła no i u nas nie wywróżyła ;) na 100% w 13 tyg. chyba nikt nie odważy się okreśkić płci, logiczne ;) ale jakieś nastawienie już w głowie miałam i teraz zmiana planów i garderobę trzeba mocno przesegregować, bo o ile mini cuszki mam unisex, to potem już chłopięce!
Neilaa, to parkę już mamy ;)
 
reklama
Cieszę sie potwornie :) mam fotki, ale moj aparat w telefonie robi za duze zdjecia i nie da sie ich wrzucic tutaj :( ja znow na plusie 2 kg i obecnie moja waga 65 nie jest źle. Dzis buzie otwierala ciagle az sie tatuś wzruszyl. Nogi tez mocno zaciska bedzie cnotka :p
 
Do góry