reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Nie dam slit foci bo nie mam nic wydrukowane, a na płycie zdjęcia otwierają się w jakimś dziwnym programie z którego nie da się zapisywać :(
 
reklama
Po 8 miałam ... dzidzia uparta nie chciała współpracować i w poniedziałek znowu.
Obróciło się i było pionowo ... buzię tak miało ustawiona ze nie chciało noska pokazać że o przeziernosci nie wspomnę. .. no uparciuch totalny ... I jeszcze tylko plecy i dupkę pokazywało. I co jeszcze nogi 0o turecku zasłania się jak może.
Mam nadzieje ze w poniedziałek będzie juz współpracować. Fotkę wam wkleję jak będę w domu. Ma 6.84 cm a i jedyne co dało zmierzyć to przepływy w pepowinie które są ok.

A zakupy udane ... mam getry i spodnie ciążowe plus na lato takie cienkie ;) i dla młodego dżinsy i koszule dżinsów plus trampki :)
 
Oby w poniedziałek się udało pomierzyc. Bo powiedziała ze jak się dobrze nie ułoży to będę czekać i pomiędzy pacjentki wchodzić. :/ mam na 16 wizytę. Juz za nią płacić nie będę ...
A mówi ze musi się udać w poniedziałek bo to ostatni gwizdek ...
 
@Aria1010 spokojnie, my też tak mieliśmy. Po dwóch dniach na drugim badaniu maluch był ułożony idealnie :) Najwyżej będziesz wchodzić co jakiś czas, może coś słodkiego weź, żeby dzidziuś był żywotny i chętny do zmian pozycji.

Ja mam wizytę w czwartek, liczę na pełen rozkrok :D
 
reklama
Do góry