reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Marciorz gratki wizyty, trzymam kciuki za weekend, może wreszcie coś ruszy.
Mysza to powodzenia jutro ;-) mnie zostało tylko ktg w sobotę i to by było na tyle
 
No Kitki właśnie dopiero jak pójdę do szpitala, mam się zgłosić w poniedziałek, to wtedy mi zrobi usg. A w ogóle ostatnią wizytę miałam w 38 tygodniu czyli 1.04. No właśnie nie wiem jak jest ułożony, wtedy był główką do dołu. Teraz to i ja się zaczynam stresować....:(
image.png
 
Madzia - nie stresuj sie. Idziesz do szpitala to zrobia usg i wszystko bedzie wiadomo

Marciosz - to jednak optymistczne wiesci po wizycie. Teraz 3xs, sposob na martite, masaz sutkow i moze sie uda wygonic dzidziolka przed wtorkiem

Mysza - kciuki za wizyte
 
ja już po wizycie, nast za tydzień. z usg masa płodu 3999 g. aż się spociłam...............................................
 
reklama
Mysza90 to faktycznie ładnie maluch waży, podejrzewam że mój będzie miał podobną wagę. Ale Ty przynajmniej wiesz czego oczekiwać a ja nie do końca... Ja przy porodzie wazyłam 3050g za to mąz 3900g. Ciekawe gdzie nasze dziecie się unormuje :)
image.png
 
Do góry