reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Martita nerwow mi sie nie chcialo szarpac na zlosc jej powiedzialam ze zrobilam prywatnie 4d i ze bylo super i profesjonalnie :)) mam nadzieje ze troche sobie przemysli :)
 
Ania trzymam kciuki za USG.

Bluelovi staraj się więc oszczędzać i nie dzwigaj kochana. Lekarz wie co mówi.

A mnie od rana boli głowa :-( Pewnie przez ten remont.
 
Dobrze ze wszystko ok. A na szyjke na razie nic ci nie dala?
W sumie skoro sie nie rozwiera to chyba nic sie nie bierze co?

Ania - kciuki zacisniete. Daj znac po wizycie :)
 
Nie nic raczej nie bierze sie u mnie 3 ciaza pod rzad to tez to wszystko nizej i luzniejsze podobno to normalne , mam tylko nie dzwigac bo wkoncu szyjka sie zbuntuje i bedzie klops.
 
Dziewczyny ja po wizycie, Leon pozostaje Leonem, waży ponad 600g nie pamiętam dokładnie ile, a nie mam zdjęć tylko płytkę na której nie mogę znaleźć wymiarów :) w sumie trochę mało widać ale pamiątka będzie :) Ogólnie wszystko dobrze, data porodu identyczna z OM i usg, ale jestem trochę przerażona, bo powiedziałam, że boję się porodu naturalnego patrząc na moją astmę, a on mi powiedział, że nawet bezpieczniejszy jest naturalny, bo przy cc mogą być spadki ciśnienia i nie można znieczulenia ogólnego podać. Już w sumie się nastawiłam na cc i teraz muszę sobie w głowie poprzekładać.
 
KITKI fajne fotki, ładnie się synuś ustawił. Ja na wizytę 3/4D wzięłam dzieciaki, ale wcześniej ich uprzedziłam, że dzidziuś może być ufoludkiem jeszcze :-) 'ZENEK:-D:laugh2::-D
ANIA - trzymam kciuki za wizytę!
TYŚKA - gratuluję pokaźnego już Leosia :-) Jeszcze trochę czasu, oswoisz się się z myślą o sn, tylko trzeba się przestawić. Nie taki diabeł straszny..
 
reklama
Zenek wymiata;) Dzieci potrafią zaskakiwać, nie ma co! Moja siostrzenica wymyśliła, że najwspanialszym imieniem dla jej siostrzyczki byłoby imię Pigi:)
Bluelovi pozostaje zastosować się do zaleceń lekarza i się nie forsować.
Tyśka, duży juz Twój Leon:)
Ja badanie mam na 22.12. i to juz by chyba było połowkowe, nie mogę się doczekać:)
 
Do góry