reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Renia i bluelovie gratuluje pięknych i dorodnych chłopców ...śliczne dzieci te nasze kwietniowe maluszki...az sie doczekać nie moge na mojego niunka..cudnie będzie wytulic takie bobo :)
 
Tak się właśnie zastanawiałam . Ale kojarzę Braxtona jako napinanie się brzucha, twardnienie i dyskomfort a nie twardnienie z bólem. Skurcz mija a ja cały czas mam wrażenie,że coś tam nisko jest "obolałe". Sama nie wiem...
Polianna ja mam dokladnie tak samo. Czuje jakbym miala obolale, jakby mi cos naciskalo od gory.. Musze sie dopytac na wizycie co to bo troche sie martwie. Nawet jak czuje ruchy maluszka to tez wydaja mi sie nisko. A wizyta dopiero 26.11:crazy:
 
Pięknie wychodzą Wasze dzieciaczki na fotkach, normalnie jakby pozowały.
Cieszę się, że zdecydowałam się na USG 3/4d, mam nadzieję że moja dzidzia też tak pięknie się pokaże :-)
 
reklama
Do góry