reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Rsz...cudowna pamiątka!..ja jeżdzę na każde usg do uniwersyteckiej kliniki i chyba dla celów bezpieczeństwa zeby ewentualnie pominąć jakies prawne konsekwencje nie pozwalają na nagrywanie :(szkoda bo naprawdę przecudnie byłoby mieć takie nagranje
 
reklama
Nagranie dostalismy od lekarza, włącznie z zdjęciami i wydrukiem parametrów które zbadał i podpisał się pod tym.
 
po Damianie też miałam płytki bo te 3 prenatalne usg robiłam prywatnie ale ostatnio jej szukałam i chyba u teściów została a teraz to robi mi 4d w standardzie na każdej wizycie ale tylko zdjęcia daje chociaż ostatnio coś mówił że mi coś tam nagrywa ale nic mi nie dał-
może na koniec :D
 
Super pamiątka.... ja też chodzę prywatnie do innego lekarza co ma taki sprzęt na 3d/4d, bo moj lekarz prywatny ma sprzęt 2d
 
W mojej przychodni przy zwykłym usg nie daja plyty, ale przy 4d nagrywają, mam wlasnie z ostatniego usg, ale nie wiem czemu ja i tak wole zdjęcia :-)
 
Heheh, ja oglądając ten film staram się każdy detal dopatrzeć ( szczególnie płeć) bo w momencie robienia mi tego badania powiedział, że na 80% dziewczynka... zobaczymy co powie za 2 tygodnie
 
Moja Olunia na zdjeciu ponizej. Po usg polowkowym wszystko wyglada okej. Przeplywy i narzady dobrze rozwiniete. I o dziwo moje lozysko ma sie super:) Mala ma nogi o 2 tygodnie dluzsze ale to norma bo poprzednia tez tak miala a jak to Pan Doktor stwierdzil"chlop dlugi to i nogi ma corka dlugie".
 

Załączniki

  • 1448359895219.jpg
    1448359895219.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry