reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Hej kobietki,
My też już po usg. Mój klocuszek waży 378g, wszystkie parametry w normie, łożysko na tylnej ściance, pepowina 14cm 3 żyłowa. Ale niestety dzidzol nie zechciał się ujawnić:( i na jednym boku próbowaliśmy i ma drugim... I nic.
Ogolnie to usg robił mi całkiem inny lekarz, bo mój na urlopie i rakie wrażenie miałam ze troszkę na lapu capu to robił. Takze chyba za tydzień pójdę prywatnie.
Bardzo się cieszę, że dzisiaj nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości, ale troszkę się zawiodłam że płci nie poznaliśmy. No i tak jak napisałam nie do końca ufam temu lekarzowi bo opinie w necie ma kiepskie.

A i zapomniałam dodać ze zdjecia tez nie dostaliśmy.
 
Alunia najważniejsze że nie ma nic niepokojącego :) A to usg to połówkowe było i on ci tak na łapu capu zrobił?
tyśka, kasiagaw gratuluję :)
 
reklama
Aluniawdz lekarz nie dał Ci żadnego zdjęcia USG? Co za dupek z niego :no:

Szkoda że nie dało się rozpoznać płci, ale najważniejsze że maleństwo zdrowiutkie :-)
 
Do góry