reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

Karola znalazłam taki opis tych pasów
"Zestaw do montażu gondoli w samochodzie, umożliwiający bezpieczne przewożenie niemowlęcia.
UWAGA! Pasuje tylko do wózów Chicco'
Więc pewnie jest to jakis specjalny system tylko zarezerwowany dla tej firmy.
 
reklama
chce jechac z moim maluszkiem Szymonkiem 800km odwiedzic bratowa i jego chrzestnego co mieszkaja w niemczech czy ktoras juz taka wyprawe robila?????
jak najlepiej sie do niej przygotowac najgorzej to z pozycja bo w nosidelku chyba malemu nie bedzie abyt fajnie ta kolyskowa pozycja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
chcialam kupic specjalne pasy do gondoli sa w chicco ale nie wiem czy sa uniwersalne i pasuja do kazdej???
musisz z sususmali gadac jak wruci z WAłBYCHA DO NIEMIEC to ci powie jak sie dotego zabrac
 
A ja wczoraj zarezerwowalam apartamencik w Krynicy Morskiej blisko moza i centrum(ulica Telexpresu jak ktos zna:-)) i ciesze sie jak glupia.Bedziemy mieli dwupokojowe mieszkanko w nowych blokach tylko dla siebie:-):tak:.I dzis juz zaliczke wyslalam.
 
Ale Wam zazdroszczę tych wakacji nad morzem :rofl2: Z moim dzieciątkiem to nie byłoby takie proste, więc może i lepiej że w tym roku jeszcze nigdzie nie pojedziemy. A nad morzem ostatni raz byłam jakieś.... 10 lat temu :zawstydzona/y::-(
 
agusia9915: a w górach kiedy byłaś? Takich Tatrach na przykład...? ;-):-p Chyba mimo wszystko wolę góry od morza :happy2:
 
taaaaaaaaaa
jak byłam mała wiec gowno pamietam
i w 2000 roku ale nico widziałam bo pojechalismy w sylwka rano i wrucilismy w nowy rok:wściekła/y:
 
Morze też ma swoje uroki, ale jak dla mnie to widok jest zbyt jednostajny i leżenie na plaży plackiem mnie zawsze dobijało ;-) A żeby docenić w pełni górskie klimaty i pejzaże, to trzeba miec dobrą kondychę i wspiąć się gdzieś bardzo, baaaardzo wysoko :happy2:
 
reklama
Ja lubię i morze i góry...nad morze jeżdżę odpocząć, a w góry powędrować...:tak::tak:
I właśnie mąż mnie namówił na wyjazd nad morze i za 4 godzinki jedziemy...wiec do zobaczenia we czwartek...:-p:-p:-p
 
Do góry