reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wakacje

reklama
witam laski ja tylko na chwile
mama wiadomosc od susumali
Podroz była dobra a Lailunia spisała sie na medal była grzeczna
sa w polsce a teraz ju pewnie smacznie spia..

obiecałam
Lailunia witamy(pierwszy raz) na OJCZYSTEJ ZIEMI ciocie z BB
 
A ja nadal nie wiem co zrobić z wakacyjnym wyjazdem:-:)-(...nie mam ochoty jechać z rodzicami...ale chciałabym odwiedzić siostrę na koloniach i jak pojechać w to samo miejsce oddzielnie - później moglibyśmy sie od razu wyprowadzić, bo ojciec taki zadufany,że jak sobie tak radzimy to bay:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:......poza tym to plus, bo wygodnie by było gdyby rodzice byli, bo by nam pomogli w opiece nad małym...choć do końca to nie jestem tego pewna:-:)-(...jeszcze sie zdenerwuje i tyle...:angry::angry::angry:no i ta pogoda....:eek::eek::eek: no i szukanie dopiero kwatery na miejscu, przy czym my mamy inne wymagania niż mój tato...wiec znowu kłótnia...ale mąż mnie namawia...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Mysia, jedzcie!! Ja tez jade z rodzicami i ciesze sie bo bedzie mozna na zmiane sie maluchem opiekowac:tak: a Filipkowi tez dobrze zrobi wyjazd :tak:

a w jakie rejony sie wybieracie??
 
Głównie chodzi nam o wyjazd do Mrzeżyna...Względnie będzie też w Niechorzu czy Rewalu....ale wybór jeszcze nie dokonany, bo kwater chcą szukać na miejscu i to mnie trochę przeraża...:szok::szok::szok: bo jak nic nie znajdziemy, z małym dzieckiem...:baffled::baffled:
 
reklama
chce jechac z moim maluszkiem Szymonkiem 800km odwiedzic bratowa i jego chrzestnego co mieszkaja w niemczech czy ktoras juz taka wyprawe robila?????
jak najlepiej sie do niej przygotowac najgorzej to z pozycja bo w nosidelku chyba malemu nie bedzie abyt fajnie ta kolyskowa pozycja:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
chcialam kupic specjalne pasy do gondoli sa w chicco ale nie wiem czy sa uniwersalne i pasuja do kazdej???
 
Do góry