reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

Basia i Majeczka naprawde, śłiczne jesteście dziewczynki, a moja Alusia moze sobie z wami łapke podac za te włoski, bo u nas tez czupryna masakra, ze juz szamponem myje:tak::-D
 
reklama
moja Alusia moze sobie z wami łapke podac za te włoski, bo u nas tez czupryna masakra, ze juz szamponem myje:tak::-D
no to podajmy sobie łapki:-D my szamponem myjemy od urodzenia bo tylko tak można ten gąszcz ogarnąć:-D
acha...dziękujemy za komplementy



Majeczko(*)...pozostaniesz w naszych sercach na zawsze Aniołku

 
My też od początku myjemy szamponem włoski:tak: Zresztą kiedyś były czarne, teraz się tak rozjaśniły (nie wiem po kim, bo ja mam ciemne a M czarne:szok:)
 
kiedyś były czarne, teraz się tak rozjaśniły (nie wiem po kim, bo ja mam ciemne a M czarne:szok:)
to rzeczywiście zastanawiające:szok: u nas też się rozjaśniły, ja mam ciemne a M ma jaśniejsze od moich:-),wiec wiem po kim Majka to odziedziczyła,a jak się urodziła to miała czarne jak smoła że skóry wcale nie było widać:szok:...
 
Zresztą kiedyś były czarne, teraz się tak rozjaśniły (nie wiem po kim, bo ja mam ciemne a M czarne:szok:)

:-D KASIU - moim zdaniem to wcale nie jest zastanawiajace ;-)
Wezmy mnie jako przyklad - moi rodzice sa brunetami, a ja przez pierwszych kilka lat zycia bylam bardzo jasna blondynka..........wiec jak widac roznie bywa ;-):sorry2:
 
Ale fajny rajdowiec!!! Nie bałaś się że w pewnym momencie zrobi Wam ... "ja wysiadam"...:-D:tak:;-)
Jakie ładne ząbeczki prezentuje Kubuś w suwaczku!:tak:
 
reklama
co do kolorkow wlosow co tam wczesniej mowilyscie ze jasnieja itp moim przykladem dziwnym moze byc moja mama , urodzila sie i byla przez 5 lat blądynką o niebieskich oczach , po 5 latach oczka zaczely ciemnieć i ma piwne takie jak ja :D i cieny brąz wloskow tez taki jak ja :) wiec to dopiero jaja .. A kuba oczka i wloski odziedziczyl po mnie i babci hehe
 
Do góry