reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ukochane skarby już na świecie

reklama
aneta fura kubula super
a moja dzis stala w koszyku zakupowym w srodku trzymajac sie tak ze miala niezly widok :tak:i bawiac sie tym co do koszyka wkladam :sorry:

mloda jest czasem boska, wziela np dzis z wozka wyciagnela nosidelko, sama sobie ubrala, oczywiscie zle ale wykombinowala na oba ramiona i taka dumna przyszla do mnie sie pokazac, tak fajnie jak probuje nasladowac :laugh2: albo sobie moja torbe na swoje ramie ubiera, albo naszyjnik przez glowe, probowala dzis tez moje spodnie sobie na glowe ubierac :-D

i bardzo ja interesowalo jak woda sie spuszcza z wanny, gapila sie w otwor :sorry:
 
Śliczne te Wasze dzieciaczki: Kuba-taki duży chłopiec w tym samochodzie (prawdziwy kierowca;-)), a Emilka-ma bardzo ładne, duże, niebieskie oczy i widać, że to taka mała rozrabiara:-)
 
monika no nie dziwne ze Alunia lubi kosmetyki:tak:kobieta z niej przeciez:tak:;-):-D

i nasze kolejne fotki
1. Emilcia robi porzadki w swojej garderobie
2. przyjaciolka Emma
3. hmm ciekawe rzeczy ma mama w tej lazience;-)
 
oooo :-D zdjecie z podpaska baardzo interesujace :-)

moja niestety jest bardziej zaciekawiona szczatka do czyszczenia kibla :wściekła/y:
 
Monika-ale Ala ma ładne włoski:-)
Szminka-z Emilki prawdziwa kobieta;-)

A ja wklejam kilka fotek Basi (też ze mną):-p
 
Ostatnia edycja:
szminka - sliczna emilka i jak fajnie odkrywa łazienkowe gadzety:tak:
moniczka - ala bardzo podobna do Ciebie i jakie włoski ma fajne
kasia25 - śliczna basienka no i TY fajna babeczka:tak:i basia tez ma super czuprynke:tak:
anetka - kubus super sie prezentuje w swojej pierwszej bryczce:tak:
 
reklama
kasia fajna babeczka z ciebie...zawsze podobaly mi sie takie czarnulki:tak:nie nie ja nie z tych bez obaw:no::-pno i Basia slodziutka,ladny nosek ma:tak:a ten mezczyzna w okularchach to twoj M tak?no no fajny facet...a te nosidelko to sie sprawdza? my mamy i nie uzywam:no:
 
Do góry