reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Ciocia ma bliźniaki i teraz kuzynowi urodziły się bliźniaki (ale to raczej nie dzięki kuzynowi ;) )
A tu jest mój brzusio z zeszłego tygodnia... teraz fotkę będę pstrykać w 20tc :)Zobacz załącznik 774624
Ooo to może za drugą ciążą trafią się bliźniaki hihi :D
Super brzusio, sporawy już <3

My z mężem będziemy robić zdjęcia, jak coś zacznie już widać chcemy mieć taką pamiątkę - fotka żony kolegi https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn....=628416d90c3cf6a54dec813fa14fd856&oe=588687A3
 
reklama
świetna ta fotka :)
Mi brzuszek wydyma po całym dniu najbardziej i wtedy to jakby go widać :)
13tc2d_3.jpg
 

Załączniki

  • 13tc2d_3.jpg
    13tc2d_3.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 1 347
Ja też rano mam mniejszy brzuszek niz wieczorem :) Wieczorem czasem jest taki aż nadęty a rano znów mniejszy :) Dziś spędziłam dzien na wsi na świeżym powietrzu, zrobiłam pamiątkową fotkę brzuszka z poczatku 17 tc, z moją ulubioną klaczką :) ... tyle z jazdy konnej mi teraz zostało, kontakty naziemne ;) ale jeśli faktycznie będzie córka to jest szansa że też będzie miłośniczką koni :D :D :D
2.jpg
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    99,7 KB · Wyświetleń: 1 337
Ja też rano mam mniejszy brzuszek niz wieczorem :) Wieczorem czasem jest taki aż nadęty a rano znów mniejszy :) Dziś spędziłam dzien na wsi na świeżym powietrzu, zrobiłam pamiątkową fotkę brzuszka z poczatku 17 tc, z moją ulubioną klaczką :) ... tyle z jazdy konnej mi teraz zostało, kontakty naziemne ;) ale jeśli faktycznie będzie córka to jest szansa że też będzie miłośniczką koni :D :D :D Zobacz załącznik 774934
to moze podpowiesz, mi jak oswoic doroslego mezczyzne z konmi;) moj Sz. tak sie boi koni...

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
to moze podpowiesz, mi jak oswoic doroslego mezczyzne z konmi;) moj Sz. tak sie boi koni...

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że ... albo kogoś ciągnie do koni albo nie ;) mój mąż siedział raz w siodle bo chciał i na tym się skończyło :) a jakbym miała go przeonac to dalabym marchewke by nakarmil te mniejsze (koniki polskie, hucuły, kucyki) -dzieciom to sprawia frajde to pewnie i duzemu chlopcu tez ;) jesc koniowi dajemy na prostej dloni bo koń nie widzi co chwyta ząbkami ;)
 
reklama
1474921160-ojic42.jpeg


Ja mojego (sam chciał) wsadziłem na spokojną klacz i już za pierwszym razem kłusował na lonży :) zakochany ale kobylka taka spokojna że nic jej nie ruszało :) jak widać przygotowani byliśmy fest- dżinsy zaciągnięte, skarpety - obtarło go nieźle :) też się bal koni, a z taką przytulaśną spokojną klaczą się dogadali :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry