reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

gratki Gal!!! teraz to sie nameczysz;-)ganianiem za za Zu...
do mej listy dopisuje ze majka od 2 tyg karmi mnie z butelki i ciastkami i chrupkami i co kolwiek nalozy na lyzeczke wsadza mi w twarz;-)
na dworze bawi sie w chowanego tzn chowa sie do spiworka i ja udaje ze ja szukam i mowie gdzie jest maja a ona po chwili sie odslania i od nowa;-)
 
reklama
Miałam tu nie zaglądac, ale jestem winna tą informację chćby Myszce - młody zaczął ni stad ni zowąd RACZKOWAĆ!! Zupełnie nie wiem jak to sie stalo - juz wstawał i chodził przy meblach, wiec bylam pewna, ze raczkowanie ominie (zwlaszcza, że ja i kilku moich kuzynów też nie raczkowaliśmy). No a tu poroszę!

także uważaj Mysz, bo i Jasio moze Cię zaskoczyć :-)
 
krupka - no to faktycnzie niespodzianka :-)
To Jasio poki co jest z Quintenem jedynym nieraczkujacym chlopakiem.
Pozyjemy, zobaczymy...:dry:
 
Gratulacje dla Szymka krupko ale numer z niego:-D

Brawa Aletko dla Misissia za umiejętności zabaw zespołowych;-) i za wchodzenie po schodkach:tak:
Maja już tak wchodzi takim sposobem po schodach od początku kwietnia jak wróciłyśmy z urlopu z Pl
Teraz śpiewa jak słyszy piosenki, tańczy a ulubionym zajęciem jest kruszenie biszkopta po całej podłodze, rwanie kartek papieru na malutkie kawałeczki i rozrzucanie ich:rofl2:
Zdarza sie jej puścić od stołu czy pchacza i stac samodzielnie kilka sekund dziś udało sie nawet jej zrobic samodzielnie stojąc kosi kosi :-)
 
W związku z tym , ze u nas dzisiaj leje a dzieci bardzo chciały iśc do piaskownicy zrobilismy im w domu "kaszownicę"

Do miski wrzuciliśmy około 1kg kaszy gryczanej i jaglanej. Dzieciaki bawią się razem od ponad godziny zupełnie jakby siedziały w piachu :tak:

Jak im się znudzi zbierzemy kasze do słoja i bedzie na później w sytuacji podobnej awarii pogodowej.

Polecam tą zabawę :tak:

super pomysł Aletko:-D
 
Jasio zaczal dzis raczkowac!!!!!!

Wciaz nie moge sie pozbierac z szoku jaki przezylam jak to zobaczylam :-D

A tak w ogole to bylismy dzis w restauracj i pekalam z dumy :-) Jasio zachowywal sie po prostu idealnie :-) Slicznie zjadl swoj obiadek (zupka Gerbera z kluseczkami ;-)) i niemal przez caly czas zarywal do kobiet ;-) Upatrzyl sobie taka brunetke i co chwile sie do niej odwracal ukazujac w usmiechu swoje 2 zeby :-D
 
reklama
brawo do Jasia i dla Szymcia!!!
wielkie oklaski dla Aletkowego synusia i Majeczki żani :-)
same zdolne, utalentowane muzycznie gwiazdeczki nam tu rosną:-):-):-)

Moja Zuzia zatańczyłaby jakby Majeczka zaśpiewała, a Aletki synuś by zagrał:-D
 
Do góry