reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

U nas nóżki też nie budzą żadnego zainteresowania, za to jest nowe wyzwanie - pupa w górę - tylko trochę za ciężka :-(
Za to w sprawach językowych posunęliśmy się do przodu, pojawiło się nowe "słownictwo": "a bubu" i "bwe". Dziś udało mu się powiedzieć "ewa". Za to jak jest na mnie zły to mówi "mama" i cały potok "słów" jakby na mnie krzyczał :szok:
 
reklama
Zdolności ruchowe odpuszczam z wiadomych przyczyn ale moje dziecko tez nie mówi jeszcze żadnych sylab:baffled:.
 
Zdolności ruchowe odpuszczam z wiadomych przyczyn ale moje dziecko tez nie mówi jeszcze żadnych sylab:baffled:.

Widać na zdjęciach, że Quintuś to mały myśliciel. Ma bardzo inteligentne oczka. Układa sobie teraz sobie w główce co Ci najpierw powiedzieć i ni z tego ni z owego wypali: "mamunia daj buziaka" i dopiero się zdziwisz :-D:tak:
 
Widać na zdjęciach, że Quintuś to mały myśliciel. Ma bardzo inteligentne oczka. Układa sobie teraz sobie w główce co Ci najpierw powiedzieć i ni z tego ni z owego wypali: "mamunia daj buziaka" i dopiero się zdziwisz :-D:tak:


Ale mnie rozbawiłaś Gosiu:-D:-D:-D, a z tym mysliciem to też strzeliłas on ciągle sie nad czymś zastanawia, ale mama mojego faceta powiedziała mi, że tata jego byl taki sam, potrafił leżeć godzinę na kocu na dworze i nie bawić się tylko wpatrywać w niebo;-).
 
Ale mnie rozbawiłaś Gosiu:-D:-D:-D, a z tym mysliciem to też strzeliłas on ciągle sie nad czymś zastanawia, ale mama mojego faceta powiedziała mi, że tata jego byl taki sam, potrafił leżeć godzinę na kocu na dworze i nie bawić się tylko wpatrywać w niebo;-).

No i wszystko jasne :-D
Ależ ja żałuję, że Ty jesteś tak daleko - jakoś wyczuwam bratnią duszę :-(
 
Kacper tydzień temu w piątek zaczął mówić: ba ba:-) a w poniedziałek powiedział: ma ma ba bom ba ba:-D:-):tak:
no i jeszcze pochwalę się jednym osiągnięciem, tym razem swoim - zdałam egzamin na prawo jazdy:-p
 
Kacper tydzień temu w piątek zaczął mówić: ba ba:-) a w poniedziałek powiedział: ma ma ba bom ba ba:-D:-):tak:
no i jeszcze pochwalę się jednym osiągnięciem, tym razem swoim - zdałam egzamin na prawo jazdy:-p

Gratulacje dla gadułki Kacperka a dla mamusi gratulacje i wyrazy uznania. Jeździć umiem ale boję się egzaminu :-(
 
zuziaczykacper - gratuluje :-)

Jasio jakos stanal w miejscu jesli chodzi o nowe umiejetnosci, no ale to pewnie chwilowe :-)
 
reklama
Do góry