reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

zuziaczykacper - gratuluje :-)

Jasio jakos stanal w miejscu jesli chodzi o nowe umiejetnosci, no ale to pewnie chwilowe :-)
tylko tak Ci się wydaje...na pewno uczy się teraz coś nowego (tylko mniej spektakularnego):-)!!!!



Aga GRATULUJE PRAWKA...ja załuje że wcześniej nie zrobiłam- teraz nawet boję się jeździć jako pasażer:-(

a ja zdałam swoje Prawo Pracy nieszczęsne (rok mi ciążył na duszy):tak::-D
 
reklama
Gratulacje dla mamy Kacperka, super, że masz już egzamin za sobą, tym razem się udało!
Myszko, dzieci mają takie rzuty. Nic nic, a tu nagle potok słów. Zobaczysz jak cię kiedyś zaskoczy. A wiecie, że ja kiedyś zaobserwowałam, że synuś jak był sam, t sobie coś powtarzał cichutko, a jak mnie zobaczył, to się speszył, uśmiechnął i zamilkł. Tak jakby ćwiczył coś nowego, żeby mnie później zaskoczyć :-)
 
kacperku gratulacje
no i dla Ciebie babo.j.ago

Kamila od kilku dni zrobiła się strasznie "wygadana" :-)
najwięcej "rozmawia" z Olą , i do Oli najładniej się śmieje:tak:
i coraz bardziej ruchliwa i ciekawska jest:-)
 
kacperku gratulacje
no i dla Ciebie babo.j.ago

Kamila od kilku dni zrobiła się strasznie "wygadana" :-)
najwięcej "rozmawia" z Olą , i do Oli najładniej się śmieje:tak:
i coraz bardziej ruchliwa i ciekawska jest:-)

To się nazywa siła sióstr :-D

Moje dziecko opanowało dość niezwykłą umiejętność ;-) teleportacji :-D Znalazłam go w nocy u siebie w łóżku i ani mąż ani ja nie przyznajemy się do przyniesienia go :szok::laugh2:;-)
 
Gratulujemy Kacperkowi i jego mamie, Adze tez. A Gosi dodajemy odwagi do przystapienia do egzaminu!!!;-);-);-)
 
kacperku gratulacje
no i dla Ciebie babo.j.ago

Kamila od kilku dni zrobiła się strasznie "wygadana" :-)
najwięcej "rozmawia" z Olą , i do Oli najładniej się śmieje:tak:
i coraz bardziej ruchliwa i ciekawska jest:-)


A co do takiego zachowania to u nas to samo Quintus uwielbia córkę mojej siostry;-).
 
Moje dziecko opanowało dość niezwykłą umiejętność ;-) teleportacji :-D Znalazłam go w nocy u siebie w łóżku i ani mąż ani ja nie przyznajemy się do przyniesienia go :szok::laugh2:;-)

skąd ja to znam:-D:-D

ja od wczoraj jestem pewna nowej umiejętności Igoriovej- potrafi "dać cześć"...wcześniej myślałam że to tak przez przypadek rękę wyciąga ( i to przede wszytskim żeby złapać wyciągniętą przed nim dłoń)...ale teraz jestem pewna że robi to świadomie:cool2::-)
 
skąd ja to znam:-D:-D

ja od wczoraj jestem pewna nowej umiejętności Igoriovej- potrafi "dać cześć"...wcześniej myślałam że to tak przez przypadek rękę wyciąga ( i to przede wszytskim żeby złapać wyciągniętą przed nim dłoń)...ale teraz jestem pewna że robi to świadomie:cool2::-)


No prosze Quintus tez tak robi ale ja myslałam ze to mu sie przypadkiem udaje;-).

A o tej teleportacji zapomniałam dopisać u nas tez takowe zjawisko wystepuje!!!:cool:
 
reklama
Hihi a mój Misiek bedzie jakimś sportowcem :D robi pompki i mostki :D
 

Załączniki

  • IMG_0865mostek.jpg
    IMG_0865mostek.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_0866pompka.jpg
    IMG_0866pompka.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 21
Do góry