reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
Dziekuje za gratulacje w imieniu Michałka :)
Aletko twój synek to też Michałek czy mnie sie coś myli ??
hihi czeka Nas weekend zabezpieczania ganiazdek i kabli, bo do tej pory nigdy nie było czasu i zawsze sie mówiło, ze zanim zacznie raczkowac to jeszcze kupa czasu. Raczkuje juz ale w tył hihi
 
moj Jasio to ani na mysliciela ani na sportowca sie nie zapowiada :-D
Moze bedzie kiedys bil rekordy w jedzeniu czy cos w tym stylu... :-D
 
ah dziewczyny, podczytuje Was i z dnia na dzien coraz bardziej sie martwie. Moje chlopaki nie siedza, nie raczkuja...nawet nie probuja. Max chcialby tylko ciagle stac podtrzymywany przeze mnie, ale obawiam sie,ze to duzo za wczesnie...wczesniej powinno przeciez wlasnie to siedzenie i raczkowanie przyjsc, a tutaj ani jednego znaku w tym kierunku:(Fakt, ze urodzili sie 6 tygodni za wczesnie, ale martwi mnie to mimo wszystko :(
 
zielono_mi nie martw sie w ogole. moja za to by tylko muczala.nie siada sama,turla sie tylko,nie podnosi na prosto raczek,kiedy lezy na brzuszku,takze mam leniucha tez.
 
moze nie powinnam ich porownywac z innymi dziecmi, ale jak sie czyta o takich postepach to te porownania same na mysl przychodza. Chlopaki leza ladnie na brzuszku, przewracaja sie sami z plecow na brzuch(jak maja ochote) ale w druga strone to juz nie, mam nadzieje,ze z czasem wszystko im jeszcze przyjdzie.
 
reklama
Do góry