reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Normalnie zaraz wklepię jak bedziecie tak same o sobie mówiły.
Co to? Mama musi byc z dzieckiem 100% czasu?
NIE! i to wcale nie znaczy ze jest wyrodna!
W koncu tatusiowi trzeba tez dawac sie wykazywac ( przeciez on taki sam rodzic jak matka).
:)
Tylko jak to zrobić żeby zmusić tatusia do opieki. ja mam z tym cholerny problem bo mój mąż wiecznie zapracowany. Albo w pracy albo w szkole albo cos ma do zrobienia albo musi się spotkać z kumplem. Wkur.... mnie wczoraj jak cholera więc mu powiedziałam że od nas ucieka. Mam wrażenie że nie dorósł jeszcze bo zachowuje się jak kawaler. Jeszcze mi mówi że on nie będzie siedział w domu jak w więzieniu (hm narazie to jak jestem uwiązana i całymi dniami siedze z malym w domu bo on niezbyt chętnie zostaje z Rafałem .) Ale jak się miarka przebierze to mu wszystko wygarnę
 
reklama
Kluliczku Opis przesympatyczny;-).

A to nasze psy Memphis i Ramzes, Quintusiem się nie interesują a mały się ich boi szczególnie jak szczekają, a tak to ciagle wodzi za nimi oczami. No i każdy spacer polega na tym, że ja wózek pcham a mój facet sobie z pieskami spaceruje:crazy:.

obraz117rt3.jpg
.
kurcze tak sobie przeglądam teraz ten watek...i jakie piękne pieski ujrzeliśmy!!!moja Kajulinka od razu pyta"kupisz mi takiego"...;-)jedynym pocieszeniem jest to ,ze o wszystko tak pyta
 
Ostatnim osiągnieciem mojego dziecka jest nauka spania w naszym lóżku, no i mamy problem, spał 5 miesięcy sam a teraz z nami, najgorsze jest to, że mama też tak lubi.:zawstydzona/y:
 
u nas tata chętnie zostaje z Mają choć to bardzo żadko bo ja jakoś źle się czuje jak nie ma jej przy mnie, w poniedziałki mam wychodne na 4 godzinki sama i czasmi w niedzile mąż opiekuje się córcią ja tylko karmie piersią, leniu****e leżę w wannie choć na spacer ide z nimi bo to jest jedyn czas kiedy jesteśmy we troje bez pośpiechu i mamy czas do siebie
 
Rafał tez ostatnio sobie upodobał spanie z mamusią ale w dzień w nocy śpi sam. Dziś np spał sam pól godziny a jak si,e z nim połozylam to dociągnął do dwóch.

A to mój Portosik- nie wyżyte psisko
 
od jakiegos czau Olek stoi na moich kolanach jak go podtrzymuje pod paszki i jak go chce posadzic to tez nozki ma wyprostowane i nie chce usiasc a dzisiaj rano mnie zaskoczyl, sam stanal w łóżeczku na kilka sekund:szok::-D, podciągnął się za szczebelki
 
reklama
od jakiegos czau Olek stoi na moich kolanach jak go podtrzymuje pod paszki i jak go chce posadzic to tez nozki ma wyprostowane i nie chce usiasc a dzisiaj rano mnie zaskoczyl, sam stanal w łóżeczku na kilka sekund:szok::-D, podciągnął się za szczebelki


No proszę. Gratulacje!!!!!:-)
 
Do góry