reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Ja Piotrkowi muszę obcinać pazurki 1-2 razy w tygodniu, bo drapie i mnie i siebie :no: A smrodek mały ma zero szacunku do mamusi i tłucze mnie strasznie przy karmieniu :wściekła/y:

Piotrek wczoraj przy myciu tyłka w misce złapał się za brzegi i chwilę sam posiedział :-D
 
reklama
z paznkociami - raz w tygodniu obcinanie minimum

a co mnie ostatnio zaskoczylo na spacerze Kubus niewiem nawet kiedy chwycil bok budki i sie podniosl:szok: na chwile bo jeszcze maz tak silny nie jest:tak: ale urwis maly juz takie akrobacje urzadza ze strach go z oczow spuscic
 
Mój synuś w nocy z soboty na niedzielę 1 raz złapał swoje nogi z pozycji leżącej. Czas najwyższy!
A i zachowuje się jakby miał chorobę sierocą- gdy siedzi to ostatnio często się buja, tak że go utrzymać się nie da.:baffled:
 
A ja właśnie dziś kupiłam kąpielówki dla córci. Miałam tego nie robić, ale były takie śliczne, że nie oparłam się pokusie :-D:-D
 
Moja Emi wczoraj rano pierwszy raz z pełną premedytacją i świadomie przewróciła się z brzucha na plecy a potem na odwrót. Do tej pory robiła ta raczej przypadkowo, jak ciężka pupa ją przeważyła.
 
Moj Olek to nozki juz od jakiegos czasu pakuje do buzki jak tylko ma okazje i jedzi duzym palcem po dziaslach ale jeszcze nie potrafi sie obrocic z brzuszka na plecki, caly czas chcialby siedziec a przeciez jeszcze nie jest tak silny ale jak go chce polozyc to lament okropny.
Zaczyna tez gugac coraz to nowsze sylaby i bardzo lubi dotykac mojej twarzy i ciagnac za wlosy.

A najlepsze ostatnio bardzo mu sie podoba nasz kot i uwielbia go "dotykac", kot to jakos znosi i nie protestuje (choc dziwie mu sie)i
Olus bardzo chcialby zobaczyc jak on samkuje, oczywiscie nie pozwalam mu na to ale widok niesamowity
 
Moj Olek to nozki juz od jakiegos czasu pakuje do buzki jak tylko ma okazje i jedzi duzym palcem po dziaslach ale jeszcze nie potrafi sie obrocic z brzuszka na plecki, caly czas chcialby siedziec a przeciez jeszcze nie jest tak silny ale jak go chce polozyc to lament okropny.
Zaczyna tez gugac coraz to nowsze sylaby i bardzo lubi dotykac mojej twarzy i ciagnac za wlosy.

A najlepsze ostatnio bardzo mu sie podoba nasz kot i uwielbia go "dotykac", kot to jakos znosi i nie protestuje (choc dziwie mu sie)i
Olus bardzo chcialby zobaczyc jak on samkuje, oczywiscie nie pozwalam mu na to ale widok niesamowity
U nas jest podobnie synyś bada rączkami twarze mamy i taty oraz zainteresowany jest naszym psem, jeszcze nie próbuje go smakować:-D
 
reklama
pogoda koszmarna....
więc dziś tylko na ćwiczenia jedziemy autem
(zlało by brykę doszczętnie tak pada)
a potem tylko dzikie wygłupy z zakochaną po uszy w Patryniu siostrą....:-)
w domowym zaciszu....
niestety zaczyna się "domowa" pora roku...
niekoniecznie szczęśliwa dla dzieci,
ale akurat na wiosnę jak zaczną chodzić- to będziemy już się kraczać na spacerkach:-D:-D:-D
 
Do góry