reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
kasro super musi wyglądać Karolcia z rękoma założonymi z tyłu :-)

co do chodzenia samej to znam to Maja tez sie zrobiła "Zosia samosia" wszystko sama robi i chodzi swoimi ścieżkami.
 
ja tez mysle o zakupie szelek, mój mąż nazywa to smycza:-) jak jestesmy w parku to ok niech sobie biega gdzie chce ale jak idzie obok wózka koło ulicy to włosy mi deba staja i ona sie denerwuje i ja i czesto konczy sie to w wózku
 
A to niesforne majóweczki z Majeczki i Karolinki, pewnie wyrywaja sie do chlopaków ;-)
A szefowa musi świetnie wyglądać. U nas na szczęście prowadzenia za rączki było niewiele - za dwie praktycznie wcale, trochę za jedną, a na spacerze synuś na razie woli chodzić za rączkę (choć samodzielnie też sobie radzi) i prowadzić mnie w swoje strony, a niech tylko spróbuję go ciągnąć w drugą stronę...
A ostatnio synuś mnie rozbawił, bo nauczył się ode mnie jak mu przed kąpielą robiłam na brzuszku buzią brrr i on mi teraz robi tak samo :-)
A czy wy też tak macie, ze dziecko chce wam coś ważnego powiedzieć i opowiada z takim wielkim zaangażowaniem a wy nie rozumiecie o co mu chodzi? Bo my to tak ostatnio sobie rozmawiamy, tylko nie zawsze wiem o czym :-)
 
Ostatnia edycja:
To nam sie majowe dizewczyny samodzielne zrobiły :-) Buziaki dla nich :tak:Super musi wyglądać to chodzenie Karolci z rękoma do tyłu :-D Kasro nagraj kiedyś jakiś filmik :tak:

I gratulacje dla brzuszkowego pierdziocha Pawełka :-) Ależ dzieciaki się szybko uczą :tak:

U nas coraz większe rozwijanie samodzielnego chodzenia :tak: Tak śmiesznie chodzi z rękami do góry jakby ktoś miał go zaraz zastrzelic a on się poddawał :-D Czasem już cały pokój przemierzy ale zawyczaj to na obecnym etapie jest ok 7 kroczków :tak:czasem z zakrętami :-D Oj... tego okresu będize mi kiedyś brakować :sorry:Chód pijanego zająca :-D Muszę sie tym nacieszyć :tak: Nie obejrzę się a już bedize biegał...
 
Co dziecko to inaczej trzyma ręce. Mój syn najpierw trzymał obie do przodu, potem prawą dawał do buzi, a teraz trzyma ją na piersi. A wyglada to tak:
Pawelek-chodziarz.jpg
 
reklama
Do góry