reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
A my dzis pojechalismy na spacer do ZOO małemu najbardziej spodobał sie mis, słonie, zyrafki, foczka no i oczywiscie samochodziki którymi przemieszczaja sie pracownicy zoo
 
a ja wpadłam na chwileczkę napisać, ze właśnie Kacper postawił swój pierwszy samodzielny kroczek przed chwilą. ale radocha.:-D:-D:-D:-D:-D. tak go zaciekwaiły i rozbawiły moje bryle przeciwsłoneczne, ze do nich szedł.
 
My bylismy dzis na Mierzei Wislanej :-) Pogoda byla momentami bardzo ladna wiec Jasio mial sesje zdjeciowa na plazy :tak:
Jutro jedzeimy na nasza dzialke (moj M ma zamiar obcinac pila spalinowa male drzewka ktorymi dzialka zarosla - sasiedzi nas znienawidza :wściekła/y:) no a my z Jasiem pospacerujemy i polezymy na kocu jak bedzie pogoda. To znaczy ja bede lezec, a Jasio uciekac z koca :-D
 
gratulacje dla Kapsia :-)
Pamietam ze jak bylam 10 lat temu z moim rocznym kuzynem w parku to jakas babka mowila ze ona uczyla swoje dziecko chodzic tak ze machala mu paczka papierosow "Caro" ktore mialy czerwone pudelko i dziecko do nich szlo :-D
 
a ja wpadłam na chwileczkę napisać, ze właśnie Kacper postawił swój pierwszy samodzielny kroczek przed chwilą. ale radocha.:-D:-D:-D:-D:-D. tak go zaciekwaiły i rozbawiły moje bryle przeciwsłoneczne, ze do nich szedł.


Nie no to superowo, i jak sie Kapsio pospieszył żeby mamę zaskoczyć:-D.
 
Kurcze tez poszlibyśmy do zoo ale u nas takie drogie:no: 30 euro od osoby:crazy:, wybierzemy sie napewno ale jak Quinten będzie trochę starszy:sorry2:.

A co do morza to my już byliśmy raz a teraz pewnie w niedziele sie wybierzemy. Jak pogoda dopisze.

A dzis bylismy (przypadkiem bo organizowane w naszym parku) na zjeździe samochodów sportowych ale szybko też uciekliśmy bo w powietrzu unosił się bardzo często zapach marychy:rofl2:.
 
reklama
dzięki dziewczyny, milo mi sie bardzo zrobilo.

rzeczywiscie dlugo nie czekalam, bo kilka dni temu pisalam, ze teraz to tu napisze, ale jak kapsik zacznie chodzic:tak: i data faktycznie fajna - się napracował:-D
 
Do góry