reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Gratulujemy nowych wyczynów.

A my mamy problem. Już kilka miesięcy nie potrafimy nauczyć Kacpra pić z czegoś innego co nie jest butelką ze smoczkiem:crazy: ani niekapek, ani zwykły kubek, ani słomka. Mam dość:wściekła/y:
 
reklama
zuziaczykacper - mi sie wydaje ze nie ma co sie denerwowac bo na wszystko przyjadzie czas.
Jasio z niekapka tez nie potrafi pic, bidon ze slomka dopiero dostanie, ale tez nie oczekuje cudow od razu...
KIEDYS na pewno sie dzieci naucza :-)
 
ZuziaczyKacper - spokojnie :-) jeszcze się Kacperek nauczy :tak: Nie ma co się denerwować bo nim się obejrzysz będzie umiał pić ze wszystkiego w czym mu nie podasz :-D
 
:-) HALO HALO HALO :-)
Chciałyśmy ogłosić, że Oliwka dzisiaj zrobila sama pierwsze trzy kroczki :-)
Och duma mnie rozpiera i radość na maksa :rofl2::-D
 
Welonko- Ogromne gratulacje dla Oliwci !!!!! :-) Pierwsze samodzielne kroczki to nie lada wyczyn :-):tak: SUPER!!! :-)
 
Co do ksiażek to Piotruś je uwielbia :tak: Ma już sporą kolekcję ;-) Z czytaniem moim to raczej kiepsko bo on strasznie niecierpliwy jest i od razu chce przekładać strony i oglądać co jest dalej :-D Siedzę za nim, i tylko mówię troszke co na danej stronie jest a on sobie sam przekłada strony :-) A co najśmieszniejsze że jak dobrniemy do końca to nei zaczyna przekładac odwrotnie w drugą strone pojedynczych stron tylko przekłada całą złożoną do początku i dopiero spowrotem zaczyna ;-) Nie wiem czy to zrozumiale wytłumaczyłam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry