reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

powiedzialam mezowi o osiagnieciach Waszych dzieci i powiedzial mi "Napisz ze nasz Jancio trzyma sobie sam wielka butelke jedna reka i tak potrafi wypic jej zawartosc do ostatniej kropli"... No to pisze :-D

No i niezmiennie ladnie sika do nocnika co sprawia nam wielka radosc :-)
 
reklama
Aletko Ty kochana w ramach dobrych, silnych genów;-) powinnaś mieć ok 12 dzieci to oczywiście dla dobra gatunku. A państwo powinno ci grube pieniądze płacić.
A wogóle to za nową rehabilitantkę zatrudnię Twojego syna on najszybciej chyba nauczy mojego chodzić.;-)


Myszko mąż ma rację to są ogromne osiągniecia no i te sikanie brawo.


Moje dziecko utrzymuje się na wyprostowanych łokciach w pozycji na brzuszku, coś takiego jak ma Felidae na zdjęciu swojego synka. No i rozłożyłam mu dywan taki 2/3m do zabawy, poszłam na 2 minutki herbatę zaparzyć wracam a on na zimnych okropnie niebezpiecznych dla głowy płytkach, nawiał z dywanu zataczając koła i rózne przewroty.:-D
 
Gratulujemy wszystkim dzieciaczkom nowych osiągnieć. U nas słabiutko. Tylko "baba" w kółko gada. I dziś jak był głodny czekał jak mu zrobię kaszkę to wołał "am am" Ale mi sie śmiać chciało z mojego głodomora.
 
zuzia nie pełza, tylko non stop obraca się z plecków na brzuszek i na odwrót i tak kręci się wokół własnej osi, aż w końcu udaje się jej zmieniać miejsce, w którym się znajduje

stoi na nóżkach, jak ją trzymamy pod pachami albo jest o nas oparta, a dzisiaj zrobiła takie niby dwa kroczki ( oczywiście jak ją trzymaliśmy)

gada już jak najęta mama tada baba jega jaga i jakieś tam inne swoje farmazony, bo generalnie 95% dnia gada sobie gaduła moja !

jak je to otwiera dziubek i mówi " am!!!"

herbatkę lubi pić sama, tzn. łapie butlę, tylko musi być herbatki maks.120 ml- i ciągnie do ostatniej kropelki ( jak Myszowy Jasio)

ściąga sobie skarpetki ze stópek, tak chwyta za stopki, tak łapie skarpetę,aż ją ściągnie ( oczywiście może to robić niecelowo ale robi;-)

a tak poza tym w nosie ma narazie sikanie w nocnik, siadanie w 100% i samowolne stanie .... to przed nami!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
wszystkim majowym bejbiczkom gratulujemy nowych osiągnięć!
 
Gratulacje i usciski dla gadułki Zuzi :)

WOjtek nauczył sie sam przypełzac jak widzi ze jest jego jedzonko na stole, pełza za mna po calym domu na jedno pełzniecie mnie nie zostawia, asystuje przy odkurzaniu :0 trzyma odkurzacz :).
dzis była u mnie kumpela , rozmawiamy a Wojteszek sie na nia patrzy i zaczyna aaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa i to głosno ona mu cos mówi a on jej odpowiada. A wieczorem lezał na moim brzuszku i tez tak ze mne gadał - raczej piszczał i upajał sie swoim głosem :)
 
gratulacje dla dzieci :-0 Zuzia to rozmowna jak prawdziwa kobieta :-D Jasio z mowieniem nie jest az taki rozwiniety; chociaz dzisiaj przez caly dzien mowil "bu" i "bubu" :-D
Mleko sniadaniowe i kolacyjne tez zjadl sam - wyrwal mi butelke i trzymal ja idealnie rowno - a miala smoczek trojprzeplywowy a on nie przekrecil ani o centymetr :-D
 
reklama
Do góry