reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
Misiaś mnie rozbraja!!! No niesamowity jest!
Aletko a jakiej pasty używasz dla niego? Bo mi w aptece dali nenedent ale ja myślałam, że pasty dla takich maluchów są bez fluoru a ta zawiera. I jak to jest z wypłukaniem buzi?
 
Aletko ależ to musiało być dla ciebie zaskoczenie :-D Podał ci to czego szukałaś,super :-) A może sam sobie poszedł po nią bo skoro miał szczoteczkę to i pastę chciał :-D A przy okazji: jaka to pasta? Ja widziałam tylko taką od 1 roku... Zresztą u nas narazie tylko dwa zęby więc pasta jeszcze zbędna :sorry2:
 
Aletko ale ten misias to zdolniacha :szok::tak::-) Wielkie gratulacje :tak: I czekamy na filmik ;-)

My myjemy ząbki szczoteczką na palec i wodą, choć dziś kupiłam taką inną szczoteczkę, z szerokim "trzymadełkiem" że dziecko może sobie nią grzebac w buźce :-D Ciekawe jak sie sprawdzi :sorry2: No i ciekawa jestem jak to jest u was z tym płukaniem po myciu?? :confused:
 
Aletko ale ten misias to zdolniacha :szok::tak::-) Wielkie gratulacje :tak: I czekamy na filmik ;-)

My myjemy ząbki szczoteczką na palec i wodą, choć dziś kupiłam taką inną szczoteczkę, z szerokim "trzymadełkiem" że dziecko może sobie nią grzebac w buźce :-D Ciekawe jak sie sprawdzi :sorry2: No i ciekawa jestem jak to jest u was z tym płukaniem po myciu?? :confused:

My myjemy naparem z rumianku:tak:. Dentystka odradziła pastę do zebów do skończenia roku lub do czasu gdy dziecko nauczy sie porządnie pluć ( w odpowiednim momencie ) ;-)
 
No cóż - urodziłaś geniusza, Aletko!! Gratuluję!! :-)

Ja mam jakąs paste od 6 m-cy, jest bez fluoru. Daje malutko, tak aby, aby, ze można powiedzieć, iż muję ząbki wodą, więc nie spłukuję.
 
reklama
Do góry