reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

reklama
Michaś zaczyna przyjmować pozycję na raczka :-) i przemieszcza się nieporadnie pełzając :cool2: i zaczyna interesować się zabawkami Maciusia :blink:. Oj już czuję co to będzie :dry:
 
mamo Q- ja Zuzi również puszczę odgłosy! fajna stronka

a my właściwie z zuzinką non stop łazimy, no chyba, że stara ma ciotkę i zdycha w łóżku!!!:wściekła/y:
 
Piotruś kapitalnie "chodzi" :-D:-D
znaczy się jak się go trzyma za rączki to normlanie przebiera nóżkami i dzisiaj cały pokój tak przemaszerował :szok: nawet filmik nakręciłam ale nie umiem go zamieścić :zawstydzona/y:
 
wlasciwie to tak sobie mysle ze nawet i lepiej ze Jasio poki co jest taki nieruchawy... jeszcze zdaze zatesknic do tych chwil kiedy moglam go polozyc na macie czy posadzic w lezaczku i lezal czy siedzial spokojnie...
Tak wiec nie ma tego zlego... ;-)
 
U nas od czwartku mały zaczął sobie gaworzyć na dobre gada sobie i gada:-D, trochę mu to zajęło:baffled: może on sie zastanawiał, który ma język wybrać, ale oczywiście wybrał mamusi;-).
 
reklama
U nas prrrr nadal jest w modzie, ale teraz bez udziału języka. A gada różnie, zazwyczaj "nie" :-p. Nowością jest me.
dziś zwlekłam się ledwo żywa rano, oparłam o łóżeczko i mówię małemu "idę zrobić Ci mleko. Włączyć Ci karuzelkę?" A ten jak na komendę patrzy się na karuzelkę. Poza tym udało mu się zdjąć smoczek z łańcuszka i podaje mi rzeczy, na co ja mówię "to dla mnie? dziękuję" a on sie cieszy :-p. No i zabawki latają z bujaczka regularnie. A gryzak kółko zakłada sobie na rękę i zdejmuje :-D.
 
Do góry