reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
No co Ty ślicznie wyglądasz!!!! I brzusio słodziutki! A przynajmniej pamiątkę będziesz miała. Moja mama żałuje, że ma jedno zdj w ciąży. Więc korzystaj :)
 
reklama
Aga sto ja tam żadnego słonia nie widzę tylko super mamusie,wyglądasz ślicznie:)
Dorwałam w końcu aparat i pochwalę się moim brzusiem :)

img11281fv.jpg


img00019tu.jpg


A to wczorajszy spacer, oswajam synka z przyrodą :) :)
img10986yl.jpg


Całuski i pozdrowionka dla wszystkich mamuś :*
 
Izabelka cofnęłam się na poprzednią stronkę i chyba masz racje,podobne te nasze piłeczki :)
Śliczna z Ciebie mamusia :):)
 
Aga sto!
Słoń o którym piszesz to chyba w trakcie zdjęcia zanurkował w rzece , bo mimo najlepszych chęci nigdzie go nie widzę. Jest tam tylko urocza mamusia ze ślicznym brzuszkiem.

Puma!
Ładniutki brzusio i słodkie dalmatyńczykowe galotki.
 
Brzuszki sliczniutkie,pokazujcie jak najwiecej i nie ma co ukrywac,niewiadomo kiedy nam sie nastepne sytuacje nadaza.
Aga naprawde nie powinnas unikac aparatu,ja niedlugo musze nadrobic zaleglosci.

Buziaczki dla wszystkich brzuszkow.
 
Puma, Twój brzuszek jak zwykle śliczny i zgrabniusi,.
Aga sto, chyba się trochę z nami droczysz. Według mnie wyglądasz super
 
reklama
Aga jestes najbardziej elegancką mamusią na BB.Super, a brzusio na prawdę na 5-tkę, co ja gadam na 6-stkę:)

Puma, super brzusio i gatki:)no i ładna łazienka w tle:)


Ja miałam od wczoraj skurcz za skurczem dziewczyny koszmar.Myślałąm,że do szpitala na sygnale, ale dziś przeszło.No trzymało mnie straszni.Ja to chyba nie moge za dużo lezeć bo wtedy mój mały się rozpycha i daj popalic.Nie życze nikomu takich przejść.Pozdrawiam w optymistycznym nieco nastroju mamuski:)
 
Do góry