reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
haha :) Aniołekk napewno nie za ciasno, ja się ostatnio martwiłam czemu mi tak brzusia nie widać jak innym dziewczynom na tyma samym "etapie" ale prócz tego że to sprawa indywidualna usłyszałam że ponoć jak mały brzuszek to maleństwo się dobrze ułożyło :)

PS. Mam pytanko ostatnio czułam dziwne kłócie w brzuchu... nie wiem czy to jelita czy może powinnam iść do gina zapytać :( ale jak zmienię pozycję w jakiej siedzę/ leżę.. to ból mija !!! Trochę mnie to martwi... dziś poczuła to samo kłócie w okolicach pępka... tyle że raz i już się nie powtórzyło... nie wiem co o tym myśleć :(

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Przede wszystkim Dodeczko i Aniołekk piękne brzuszki :)
Dodeczko może po prostu dzidzia nacisnęła na nerw czy coś innego. Ja też tak mam więc się nie martw. Dopiero jak bóle są długotrwałe to można zacząć się martwić. Buźka.
 
Mojego brzuszka nie było widać do ubiegłego tygodnia, za to teraz chyba za szybko nadrabiam zaległościto dopiero 14,5 tyg a brzusio całkim całkiem mimoże ważę 48 kg. Ja też chętnie pokażę moj brzuszek jak tylko wrócę z "przymusowego" odpoczynku. Nie wiem co wpłynęło na tak szybką zmnianę jego wielkości może troszkę leki a troszkę jedzonko mojej Mamuski i wypoczynek? najpierw byłam zła że muszę iść na zwolnienie ale teraz stwierdzam,że to był niezły pomysł. mam czas dla siebie i Mojego Maleństwa. Wasze brzuszki są ŚLICZNE gratuleję!!
 
Izabelko wielka buźka, nawet nie wiesz jak mnie uspokoiłaś :-* Rany jak dobrze że jest takie forum i Wy :)
Abi duuużo odpoczywaj a jak już tak dokładnie wypoczniesz :) to wracaj i szybciutko wstawiaj nam tu foteczkę swojego brzusia :)

A ja miałam dotychczas brzuszek maleńki nie widoczny z rana dopiero po obiadku (bo śniadanko może za małe było ;) ) rosnął i stawał się taaaki cacany :laugh: A dziś od rana mam taki jak wcześniej po obiadku :) Oh już się nie mogę doczekać aż ukocham nasze maleństwo :) A tu jeszcze tyyyle tygodni... :) :) :)

Pozdrawiam i życzę zdróweczka :-*
 
Ale zobaczysz Dodeczko jak to szybko minie!!!
Mój brzuszek robi się największy wieczorkiem- dzidzia się pewnie przeciąga ;D
Ale już ludzie zwracają na mnie uwagę - i mojej mamie gratulują że babcią będzie :) :) :)
Ale ostatnio to baba byla beszczelna - w sklepie gapila się na brzusio i od razu czy mam obrączkę!!! ::) a nie miałam bo nie wzięłam. Pewnie pomyślała, że smarkula wpadła ;D hihi
 
jejku, a co tej durnej babie do tego? ja piernicze jakie niektóre babska są wścibskie... Izabelko ty rzeczywiście bardzo młodziutko wyglądasz, ale uznaj to za atut :) ja odkąd przyjęłam taką strategię po prostu lepiej się czuję :) haha ;D
 
reklama
Sporo czasu mnie tu nie było - urlop i wogóle ale jeszcze dziś postaram się wkleić fotkę mojego brzuszka z wczoraj (15 tydzień)
A już jest widoczny ;D
 
Do góry