reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Dodeczka a moze to TY nas wyprzedzisz,nigdy nie wiadomo.W koncu 2 tygodnie przed terminem to ponoc jak w terminie.

Dziewczyny popieram z tymi komentarzami,tez bym nie wytrzymala.
 
reklama
To i ja się pochwale moim brzucholkiem :)
37 tydzień przedstawia się tak :
img13293pu.jpg

img13317qu.jpg

img13326dv.jpg


Pozdrowionka dla wszystkich brzuchatek :)
 
Hej Puma świetnie wyglądasz i brzuszek słodziutki :laugh:
Widzę że też nie śpisz :( ale cuż...jeszcze troszkę ;)
 
Izabelka, Lwica dziekuję bardzo :) Faktycznie ze spaniem to jakoś mi nie wychodzi ale dzięki temu pracę magisterska prawie napisałam do konca :) Lwica też sobie pomyślałam,że to może już ostatnie zdjęcia dlatego galopem musiałam je zrobić, smutno będzie bez brzusia zawsze to bardzo ciekawy obiekt obserwacji :):)

 
Kasiu hahaha ;D Trzymam za słowo ;) Buziak :)

Lwica no jak mi groził wcześniejszy poród i gin kazała leżeć to się troszkę martwiłam żeby nie urodzić ale teraz ;) hihihi :) Ja ostatnie 3 dni czuję że to już wkrótce że przed terminem, ale znając życie to w lutym pewnie się dopiero będę "wysilać" ;D Ważne że już w terminie bo o to mnie troszkę nastraszyła gin, a teraz już się nie martwię ;) żeby tylko dzidzia podrosła bo ostatnio 21.12 ważyła ok. 2200 więc malutko :( Zresztą napewno większość z nas termin porodu zaskoczy bo w najmniej oczekiwanym momencie może się "zacząć" :) Ja tak miałam z zafasolkowaniem więc teraz bym się nie dziwiła jakby tak było z porodem ;) A wracając: jestem pewna że Was nie wyprzedzę ;)

Puma śliczny brzuszek :)
No dziewczyny musimy teraz fotografować brzuszki ile się da bo kto wie które będzie ostatnie :) a tak miło popatrzeć na te wszystkie zdjęcia, tyle brzuszków każdy śliczny :) Ja dziś wieczorkiem pochwalę się Wam moim ;D
Ech... i pomyśleć że tak nie wiele zostało :/ Z jednej strony fajnie że już niedługo bo wkońcu zobaczymy nasze Najsłodsze maleństwa ale z drugiej strony to ja nie wiem jak się przyzwyczaję żyć bez gigancika brzuszka i bez kopniaczków... :)

Pozdrawiam serdecznie :-*
 
No niektórych napewno ;D Ja wczoraj nie miałam czasu zrobić fotek ale dzisiaj może się uda to wam jakąś zaprezentuję ;)
A nie wiecie co tam u Anusikanusi ??? Coś się ostatnio nie pokazywała... może już cieszy się maleństwem ???

Mam jeszcze pytanko,gdyby któraś mogła odpowiedzieć będę wdzięczna :) Dziewczyny jak często i jak silne macie skurcze ??? Bo mnie dziś rano chwyciły takie silne że aż mnie pot oblewał !!! Na szczęscie minęły dość szybko, a wczoraj cały dzień miałam tyle że takie lekkie... Wiem że skurcze są normalne na tym etapie :) Ale chciałam wiedzieć czy też tak macie :)

Pozdrawiam serdecznie :-*
 
reklama
Dodeczko ja mam nieregularne i bezbolesne narazie :) różnie raz czy dwa razy dziennie po parę skorczy w różnych odstępach czasu. Ale dziewczyny mowiły, że miewają bolesne. Więc to normalka :)
pozdrowionka
 
Do góry