reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
No i znowu mam okazję popodziwać kolejne śliczne brzusie.

Sama też tak obiecuję i obiecuję , ale w końcu pokażę wam moją baryłkę. ;D

777dd.jpg
To zdjątko było robione w święta. A na nim pani Mikołajowa tyle że bez brody. ;D
 
Fajne te nasze brzusie i takie juz pokazne,ale trzeba przyznac ze i ciezsze.

Buziaczki dla wszystkichniespodzianek w brzuszkach.
 
Jejku śliczne te brzusie macie :) A niedługa każda z nas będzie miała zamiast brzuszka-maluszka :laugh: :laugh:
 
fajne te brzunie! teraz to jest wreszcie co pokazywac!  ;D

ja w mojej "ciazowej" kurtce gdzie nie pojde, to prawie porod chca odbierac.
mimo tego zdarzaja sie babcie co mi probuja koszykiem rabnac brzuch, albo przelezc na 3-go w wazkim korytarzu.
a, ze ja do spokojnych nie naleze, to komentuje bezczelne na caly glos "stara baba a glupia -  nie do pomyslenia".
w normalnym przypadku pewnie ktos by sie obrazil, czy cos odpowiedzial. teraz ludzie sa tak bezczelni, posuwa sobie taka dalej swoj wozek i ma mnie w d.... no i jak babska nie udusic?
rodzina mnie wiecznie ucisza, ale kto ma walczyc o prawa mojego brzuszka jak nie jego wlascicielka?
 
dziewczyny, śliczne macie brzuszki :) :)

Agasto-masz rację!! Trzeba walczyć o swoje :) Ja ostatnio na cały glos w Biedronce krzyknęłam do męża: "Kochanie, poczekaj, bo ta baba mi brzuch wozkiem rozwali". Aż mąż się wystraszył bo ja to raczej spokojna jestem. Wybierałam coś z półki a było wąsko, ale ta kobieta poczekać nie mogla chwilkę tylko ostro parła wózkiem centralnie w mój brzuch. Najpierw się wystraszylam, a potem wkurzyłam :mad: :mad: Ale jej obciachu narobiliśmy, bo mąż jej też wygarnął. Brak wyobraźni, czy te baby w ciąży nigdy nie były???

pozdrawiam!!!!
 
dziewczyny achhhh piękne brzusie !!!!! :) :) :)

Aga: ja też często się spotykam z takimi wrednymi babskami :( czasami to nawet udają,że nie widzą, albo patrzą się jakby się im rodzinę wymordowało ;)
Aż strach pomyślec,że większośc to też kobiety, które rodziły i mają dzieci :mad:

Pozdrawiam brzuszki i ich właścicielki :) :) :) :)
 
O jeje jakie śliczne brzuszki :) Buziaki dla malutkich lokatorów/ lokatorek ;D Fakt teraz jest się czym chwalić :) No i trzeba póki mamy tak piekne i tak "wartościowe" kształty :)

Macie rację dziewczyny ja też nie moge zrozumieć jak takie babska mogą być tak bezczelne, przecież to kobiety wiec powinny najlepiej wiedzieć jak się zachowywać, ale słuchajcie nie ma sensu się denerwować bo to tylko nam szkodzi i dzidziusiom :) Wiem że chociażby się jak na nie popatrzyło lub co powiedziało to one i tak swoje dupska szerokie pchają przed siebie i co zrobić lepiej się odsunąć bo wkońcu chodzi o dobro maleństwa, bo tak normalnie to bym się na takie pchała z łokciami i deptała ale jeszcze coś taka wredna @ zrobi w brzuszek z mściwości i kto na tym ucierpi ???
Życzę Wam cierpliwości o wytrwałości (SOBIE TEŻ :) )

Pozdrawiam gorąco :)
PS. No mam nadzieję że którać na mnie poczeka z porodem ;) Buziaki :-*
 
reklama
Do góry