reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE SKARBUSIE :)

Basiu, super zdjęcia!! Ja znowu na usg wybieram się za tydzień, to może też coś ładnego zobaczę :) I potwierdzę, że Oleńka to faktycznie Oleńka :)

Jeszcze raz gratuluję męskiego potomka!!
 
reklama
Basiu, sliczne zdjecia i jak fajnie zaslania buzke Twoj synek!!!!

Ja ide na USG 6 lutego dopiero. Mam nadzieje ze poznam plec malenstwa.Tak bym chciala...
 
Basiu śliczne zdjęcia tylko siusiaka nie widze:((( Ja w czwartek mam USG i mam nadzieje ze sie dowiem co nosze:))))
 
ha ..wyscig trwa:)..dzis przybyła nam dziewczynka i teraz Basi chlopiec:)..GRATULUJĘ Basiu cudnego synka!:)
 
Podobno ten jaśniejszy "wyrostek" na środku ostatniego zdjęcia to siusiak :) gin podglądał tak od dołu, między nóżkami, także ujęcie jest dziwne, jest na nim najprawdopodobniej jeszcze kawałek nóżki na dole... No - po prostu trzeba wiedziedzieć że to siusiak i go sobie wyobrazić ;)
Dzięki dziewczyny za gratulacje!! Mam nadzieje że każda która chce się dowiedzieć niebawem się dowie...
 
Basiu, cudo Twój synek. Jeśli chodzi o obrazek to musisz go wpisać w podpisie w swoich danych publicznych tak jak wpisałaś suwaczki i dołożyć
(ale to na pewno wiesz) A dlaczego nie zawsze Ci się wyświetla to nie wiem (zielona troche jestem). Nie wiem tylko czy ilość znaków dostepna w podpisie starczy na dwa suwaczki i na obrazek. Spróbuj.
 
Basiu zdjęcia Twojego maleństwa są tak wyraźne, że chyba czas kupić albumik:))) A ja się wściekam bo tyle razy wszyscy oglądali kasete z moim maleństwem, że teraz niestety coś jakies czerwone i zielone kolory mi się pokazują i obraz jest mniej wyraźny- na następne badanie muszę zabrać nową kasetę.
 
basiu synek swietny super ze juz wiesz ja moze sie dowiem 1 lutego bo musze sie zglosic na usg zwiazku z tokspolazmozą ale takie dokładne bede miala 8 lutego u swojego ginekologa wiec moze mi potwerdzi to co mi powiedza na czerniakowskiej czekam tylko na wyniki genetyczne moje i mojego meza mam nadzieje ze bede dobre i nie bede musiała miec amniopunkcji wszystko sie okaze juz niebawem trzymajcie kciuki troche sie boje ale jestem dobrej mysli









 
reklama
Do góry