reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

dzieki raabit za stronkę,myśle,ze bardzo sie przyda.My podajemy małej debridat i wlasnie wyczytałam,ze znaleziono w nim zanieczyszczenia,teraz na bieżąco bede odwiedzac tę stronkę
 
reklama
Natalka25 nie wiem co to znaczy jeśli kupka jest zielona :szok: ale podaje link do atykułu na temat ewentyalnych kupek :-D

Temat z pieluszki

Syska myśle ze warto śledzić strone GIF bo przynajmniej wiadomo czego należy unikać. Przy kolejnej szczepionce zastanowie sie czy podać Infanrix Hexe skoro już 3 serie są wstrzymane? troche sie boje :-( może lepiej te bezpłatne? sama już nie wiem :no:
 
Ola-ogromnie ci współczuje:no:mam nadzieje że odzyskasz uśiech na twarzy a maluszkowi przejda te paskudne bolączki-pewnie sie męczy maluszek:sick:
Karolinka,Raabit-współczuje wam tych koleczek i zaparć,na szczęście te kropelki troszke pomagają,Natalka trzymam kciuki żeby Tobie też sie udało zwalczyć te paskudne dolegliwości:no:
Nas na razie omijają(tfu,tfu)zaparcia i kolki,mam nadzieje ze nadal bedą
 
Natalka ja wiem że kupki robia sie po jakims czasie zielone(tzn są żółte a potem sie utleniaja i robia sie lekko zielone)być może maluszek miał za długo kupke w pieluszce :happy2:bo jak kupa jest zielona odrazu to nie wiem:no:
Syska ja też daje debridat nie jest źle...ale mały jeszcze sie musi troche pomęczyc zanim sobie pierdnie:-p:sorry:na szczescie z kupka jest wszystko ok:-):tak:
o trefnych seriach szczepionek infarix czytałam na forum...sprawdzałam na szczescie seria która dostał Piotrek nie jest wycofana...swoja drogą przegięcie z tymi szczepionkami:no::wściekła/y:dziewczyny pisały że ich maluszki zaszczepione tymi trefnymi jakieś drgawki miały ..okropieństwo:no::szok:
 
Natalka kupki zielone sa jak napisała Natalia gdy sie utlenią,ale mogą tez byc zielone kiedy maluszek jest przeziebiony i po rumianku-ja sie kiedys napilam i byla zielona,Adasiowi nie daje,wiec to po tym:tak:
 
Przeczytałam artykuł o kupkach jest bardzo ciekawy i dzieki Raabit za link;-)

Z kupkami trzeba na prawde uważac, bo moja mała jak zrobiła wodnista zielona kupke to było to oznaka poczatku choroby i wyladowałysmy na 2 tygodnie w szpitalu na zapalenie płuc, dlatego ja teraz bardzo uwaznie przygladam sie każdej jej kupce.Wyczytała w tym artykule, że takie wodniste zielone strzelajace czy pieniste kupoki moga swiadczyc o alergii pokarmowej dziecka czy nietolerancji pokarmowej:-( no dobra tylko jak to sprawdzic na co dziecko jest uczulone??? sa jakies badania???

Moja mała ma tez problemy z kolkami ale Edytka mi wysyła kropelki Sab simplex i bede probowac czy u niej tez tak zadziałaja jak u synka Raabit na razie daje jej Debridat,Smekte i acidolak na uregulowanie tych problemow z brzuchem.

Mam tylko nadzieje, że te problemy w koncu miną i zaczniemy sie wswzystkie na prawde cieszyc naszymi skarbami, bo te poczatki sa na prawde ciezkie i ja czasami podobnie jak Ola trace siły i cierpliwosc zwlaszcza jak mala placze a ja nie wiem co jeje jest i jak jej pomóc.

NO cóz zycze wszystkim wytrwałosci i cierpliwosci w wychowywaniu Maluszków:-D:-)
 
Raabit - ech mądry polak po szkodzie właśnie wziełam do ręki książeczkę małej i okazało się że mała własnie jest zaszczepiona tą szczepionka która miała być wycofana z obiegu:szok:. Nasówa mi się tylko jedno pytanie : Co teraz???:sick: Czy ta szczepionka zadziała tak jak powinna czy mała musia by być jeszcze raz zaszczepiona???:-(
 
reklama
Witajcie!
troche mnie niebyło maluch rośnie mam takze problem z brzuszkiem i małemu ciężko zrobic kupkę a dziś zrobił zieloną i niemam pojecia dlaczego? a karmiony jest niestety sztucznie humaną 1 może cos mi pomożecie?

pozdrawiamy Was cieplutko!


Natalka byc może zrobiłaś mu za ciepłą lub za zimną mieszankę i dlatego ta zielona kupa , możliwe też że w wodzie której użyłaś było więcej chloru niż normalnie , albo zmieniłaś wodę . Powodów może byc tysiąc.
 
Do góry