reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Witaj Bebek
Mnie sie bardzo podobają te rowerki bez pedałków, ale drugiego na razie nie bedę mu kupowała. Na tym mamy już mało czasu zeby jeździł. Szkoda :(
 
reklama
Cześć bebek!
Ja się nawet zastanawiałam czy Kubie takiego biegowego na urodziny teraz nie kupić ale jak go zapytałam czy taki chce (pokazałam mu w gazecie zdjęcie) to stwierdził że nie bo on już ma rower.... ciekawe dlaczego nie mówi tak jak chce kolejny samochód czy traktor??? ;-)

A gdzie w tym roku wakacje spędzacie??? Mój mąż z Kubą jadą w niedzielę nad morze do Rewy, byliśmy tam rok temu i bardzo nam się podobało. Tym razem ja z Julkiem zostaję w domu bo to za daleko dla takiego maluszka i oboje byśmy się tylko umęczyli.
 
Witaj Bebek. A jak Twój synek ma na imię?

My dostalismy taki rowerek ostatnio ale Zuzia za bardzo nie może skumać jak na tym jeździć, a że ona ogólnie woli na placu zabaw spędzać czas to nie ma jak i gdzie sie nauczyć.

My w tym roku nie jedziemy nigdzie, mamy troche problemow finansowych, mąż aktualnie szuka lepszej pracy bo z tej obecnej to za nic nie idzie wyżyć, co miesiąc musimy dokładać z oszczędności a żyjemy już dość skromnie. No i oszczędności sie wkońcu skończą.
Ale z racji tego że dzieci w tym wieku sie już strasznie przechwalać lubią, to żeby Zuzi nie było przykro że nigdzie na wakacjach nie była, to planujemy weekend nad jeziorem w domkach, i jeszcze na weekend do znajomych na działkę na noc pójdziemy, będziemy spać w namiotach, zrobimy mini ognisko, zorganizujemy jakieś zabawy i będzie co opowiadać w przedszkolu. Przecież dla dzieci nie jest ważne gdzie pojedzie tylko że sie dobrze bawi.
 
Witam Mrozik, Kozica, Ewelina!!!!
moj synek ma na imie Maciuś i ur. sie dokladnie 25.08...
co do rowerka biegowego to kupilismy mu jak mila dwa latka i lezal wzgardzony i nieuzywany - dopiero w tym roku przytargal go jak juz praktycznie stracilismy nadzieje ze sie nim zainteresuje i tak zaczal smigac ze ho! najfajniejsze jest ze juz utrzymuje przez chwilke rownowage na dwoch kolach!

Ewelina - zgadzam się - dla mojego jest wazne ze jestesmy razem - ja, tata i on! w tym roku wyruszamy w sierpniu na 2 tyg. juz za tydzien.....
Kozica a w jakim wieku masz mlodszego?:-)
 
Hej dziewczyny!
Co do spania poza domem to Filip jak skończył 2 latka to zaczął już spać u dziadków 1x w tyg.Szłam do pracy i wygodniej mi go było zostawić u dziadków na noc niż rano budzić biedaka i zawozić.Śtrasznie się wtedy bałam bo on taki mamicycek był, ale ku mojemu zaskoczeniu nawet nie wspomniał że chce do mamy:sorry2::-) A przed wyjściem mówiłam mu i uprzedzałam że "mamusia idzie do domku i do pracy i on zostaje u dziadka i babci" i nawet go pytałam czy chce zostać, czy jedzie ze mną do domu bo nie chciałam nic robić na siłę, ale on zdecydowanie odpowiadał że zostaje u dziadka. No i tak zostało do dziś, każdy weekend śpi u dziadka, a teraz to nawet siedzi już tam chyba 2 tyg.(oczywiście ja tam zaglądam)a dziadki mieszkają parę przystanków od nas no i pojechał z dziadkami na wakacje na 1tydz., jutro wracają.
Powiem szczerze że jest to trochę odciążenie dla mnie teraz jak jest Franuś.
Poza tym Filip ma tam dużo dzieci do zabawy,siedzi na dworze cały dzień,normalnie jak na wsi;-) nawet nie musimy go pilnować bo te dzieci takie mądre, one go tam pilnują i o wszystkim nam powiedzą.
W naszym wypadku to już się chyba nawet nie nazywa spanie poza domem bo jak to Filip mówi on mieszka u jednej babci, u drugiej babci i u nas w domku:-)

Witaj bebek
Taki rowerek to zobaczyliśmy jak Filip miał już normalny z pedałami i bocznymi kółkami,więc nawet się nie zastanawialiśmy nad takim, wydawał mi się on zbędny,a Filip już za duży na taki,nawet niewiem jaki jest przedział wiekowy na taki rowerek.
Kozica U mnie jest to samo jak już chcę coś kupić Filipowi to on mi zawsze powie ze przeciez on juz ma takie ale kopar,sznurków itp. to może mieć pełno
 
No i pojechali.... na te wakacje...ale mi smutno.... normalnie płakać mi się chce... jak ja wytrzymam bez Kuby 1,5 tygodnia?? Dzisiaj mi tu jakoś cicho ale jak się przyzwyczaję to będzie problem jak wrócą ;-)

bebek mój Julek ma 3 m-ce.
 
witaj Bebek:)
co do wakacji - zgadujcie gdzie jedziemy??!! oczywiscie do Polski, i to dokładnie jedziemy - pierwszy raz nie samoloem... nie wiem jak zniesiemy podróż... Adas sie nudzi na dlugich trasach. Noc przespi, a reszta??
Kozica - ja ez jestem bez meza, za o z dwojka w domu. Zaczelam urlop od dzisiaj, marcin od przyszlego tygodnia i tak na koniec mu wrzucili delegacje 4 dni, nad atlantykiem. Wkurzylam sie, bo gdyby to bylo wczesniej wiadomo, to z dziecmi bym pojechala, a tak to d..., bo to kurort i mega drogie hotele:( wiec zostalam...
 
18.jpg11.jpg21.jpg
chciałam się pochwalić moimi chłopakami :-p
Antylopka
a dlaczego jedziecie a nie lecicie?
 
bo potrzebujemy auto na miejscu
mamy 18 dni wolnego, wiec spokojnie pojedziemy, w razie potrzeby z noclegiem
no i bede mogla zabrac rowerek Wiki i Adasia do auta, do samolotu nie zabiore
 
reklama
Do góry