reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Aniulka ja do mojej diety juz prowadziłam jogurty ale danonki jem jeden codziennie (te duże z lierkami:)) i jeden plasterek sera czasami 2 :) tak poza tym jem wszytko co gotowane i pieczone smażonego jeszcze unikam. oczywiście ważyw wzdymających unikam i nie mogę owoców:(
Janbor ja gripp water podaje co 2 godziny nieraz 3 to zależy jak mała je . Podaje zakraplaczem do oczu:)
 
reklama
Antylopka ja karmię piersią i tylko to dostaje a wieczorem dodatkowo witaminę d :) Położna powiedziała,że małej cycek wystarczy :D
 
Dzieki dziewczynki za informacje a co do karmienia to ja karmie piersia ale lekarka ze wzgledu na problemy zoładkwe mojej małej zalciła dopajac herbatka hipp lub koperkowa lub plantexMoja mała tez ładnie przybiera
 
przesada:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cala wyprawa bo trzeba butelki zabrac, mleko itd a baba w przychodni na moj widok mowi ze na usg z dziecmi tylko we czwartki:szok:a wczoraj jak mnie zapisywala to powiedziala jutro o 17:no: jak nie zna dni tygodnia to nie moja wina, niech sobie inna prace znajdzie:baffled:
a jutro od nowa cale pakowanie, szkoda gadac...
 
Karolina to i tak dobrze że dzwonisz i na tak szybko cie umawiaja ja byłam juz na pierwszej wizycie i było ok kazali przyjsc za 2 miesiace ale dopiero umawiaja na grudzien od 31 pazdziernhika...wtedy mam dzwonic
 
Natalia domyślam sie, że byłas w Interkorze. Mnie tam w ogóle kobieta nie przyjęła bo byłam po trzech tygodniach a trzeba się zapisywac na wizytę zaraz po urodzeniu dziecka. Jak bym miała czekac na termin przez nich wyznaczony to mały miałby skończone dwa miesiące. Poszłam do biziela i bez problemu ani żadnych terminów - badanie i USG od razu. Teraz mamy przyjśc za dwa miesiące na kontrole.
 
Natalia ja mialam zrobic ton badanie u ortopedy po 4 tygodniach od urodzenia ale termin byl na 22 pazdziernika dopiero a na usg to nagadalam babie ze teraz ma byc i juz wiec nas zapisala ale co z tego jak zle nam termin wizyty podala:-D:-p
coz jutro jeszcze raz bedzie szykowanie wody do termosu itd zreszta karmisz butelka to wiesz jak jest:-Da ze my mamy kawalek do tej przychodni bo w naszej nie robia takich badan to musimy wszystko zabierac...
dla Karola to byla super wycieczka wyspal sie w samochodzie i bez problemu zjadl nawet duzo:tak:
 
reklama
Plus karmienia piersią jest to ,że nie trzeba zabierac butelek:) współczuję takiej wyprawy bo dużo przy tym jest zamieszania. My pierwszą wizyte u ortopedy i USG byłyśmy umówione jak mała miała miesiąc na Unii Lubelskiej. Kobieta podała nawet godzinę i żeby byc punktualnie. jak pojechaliśmy to przed nami było dużzo osób i w tymjedna na tą samą godzinę. Zrezygnowałam z tego i w ten sam dzien poszłam ale prywatnie. za usg zapłaciłam 50 zł i zaraz wyznaczył mi kolejny termin i idziemy 21 listopada:) Bez kolejki i przy okazji dobrze ją obada:)
 
Do góry